تاریخسلبریتی هافرهنگ و هنرفیلم و سریال

اولین تصاویر و تریلر فصل اول سریال Vikings: Valhalla

در تیزر جدیدی که نتفلیکس از فصل اول سریال Vikings: Valhalla منتشر کرده، مردان شمال اروپا به انگلستان حمله می کنند. درام تاریخی Vikings برای ۶۹ اپیزود از شبکه History و سپس Amazon Prime از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۲۰ پخش شد و گروهی کوچک اما وفادار را شیفته خود ساخت. شش فصل اورجینال سریال Vikings برای خالقش مایکل هیرست و شبکه History بسیار موفقیت آمیز بوده در حالی که این دو توانسته بودند ماجراجویی های وایکینگ ها را به تلویزیون بیاورند. اکنون هیرست و جب استوارت اسپین آف جدیدی با نام Vikings: Valhalla را در غول استریمینگ نتفلیکس تولید کرده اند که داستان آن ۱۰۰ سال پس از اتفاقات فیلم اورجینال روایت می شود.

VAL 106 Unit 01160RC - اولین تصاویر و تریلر فصل اول سریال Vikings: Valhalla

vikings valhalla freydis eiriksdottir - اولین تصاویر و تریلر فصل اول سریال Vikings: Valhalla

vikings valhalla harald sigurdsson - اولین تصاویر و تریلر فصل اول سریال Vikings: Valhalla

Vikings Valhalla Trailer - اولین تصاویر و تریلر فصل اول سریال Vikings: Valhalla

VAL 105 Unit 00164RC - اولین تصاویر و تریلر فصل اول سریال Vikings: Valhalla

این سریال جدید به معرفی برخی از مشهورترین شخصیت های تاریخی اسکاندیناوی مانند لیف اریکسون، فریدیس ایرکسدوتیر، هارالد هاردرادا و  ویلیام فاتح شاه نورمن ها می پردازد که در سال ۱۰۶۶ حمله او به انگلستان بسیار مشهور است. در فصل اول سریال وایکینگ ها: والهالا ، بدون شک انگلستان شرایط دشواری خواهد داشت، موضوعی که در تریلر جدید و پر از نبرد این سریال توسط نتفلیکس به نمایش در می آید. همانطور که انتظار می رفت، این تریلر به طرفداران دنیای وایکینگ ها قول سکانس های متعددی از نبردهای حماسی به همان سبک تهاجمی وایکینگ ها را می دهد در حالی که این بار وایکینگ ها به انگلستان حمله کرده و انگلیسی ها سعی در محافظت از خود به هر قیمتی را دارند.

VAL 101 Unit 02630RC - اولین تصاویر و تریلر فصل اول سریال Vikings: Valhalla

VAL 102 Unit 00382RC.0 - اولین تصاویر و تریلر فصل اول سریال Vikings: Valhalla

VAL 103 Unit 00206RC - اولین تصاویر و تریلر فصل اول سریال Vikings: Valhalla

VAL 103 Unit 01211RC - اولین تصاویر و تریلر فصل اول سریال Vikings: Valhalla

VAL 101 Unit 02402RC - اولین تصاویر و تریلر فصل اول سریال Vikings: Valhalla

عنوان سریال Vikings: Valhalla به مکانی به نام والهالا در افسانه شناسی مردم اسکاندیناوی و شمال اروپا اشاره دارد، جایی که جنگجویان بعد از کشته شدن در میدان نبرد به آنجا می روند به نحوی که می توان آن را معادل بهشت نامید. همچنین در این سریال به شخصیت لیف اریکسون با بازی سم کورلت پرداخته می شود، مردی که اولین اروپایی بود که پای در آمریکای شمالی گذاشت. از بازیگران سریال Vikings: Valhalla می توان به فریدا گوستاسون، لئو سوتر، بردلی فریگارد، یوهانس هاوکور یوهانسون، کارولین هندرسون، لورا برلین، دیوید اوکس، لویی داویسون، بوسکو هوگان، آزبیورن کروگ نیسن، پولیانان مکینتاش و سورن پیلمارک اشاره کرد. فصل اول سریال Vikings: Valhalla قرار است در قالب هشت اپیزود از ۲۵ فوریه ۲۰۲۲ در سرویس نتفلیکس منتشر شود.

در صورت پخش نشدن تریلر سریال وایکینگ ها: والهالا می توانید از این لینک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:

معنای پشت لوگو بلوتوث و ارتباط آن با اتحاد دو ملت در عصر وایکینگ ها

۹ باور غلط درباره وایکینگ ها که باعث شده به اشتباه آن ها را وحشی و گستاخ تصور کنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا