طراحی داخلیمبلمان

مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی

مبلمان امروزه در انواع طرح های ساده و فانتزی طراحی می شوند که در این میان مدل مبل فانتزی توانسته است توجه بسیاری افراد و خانواده ها را به سوی خود جلب کند و اگر شما تمایل دارید که در فضای اتاق نشیمن و سالن پذیرایی خود از مبلمان با طرح متفاوتی استفاده کنید این مدل مبل می تواند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشد.

مدل و طرح مبل می تواند روی زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن و سالن پذیرایی تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب مدل مبلمان منزل خود توجه لازم را داشته باشید.

Sofa fantasy 6 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی

مدل مبل فـانتزی با طراحی شیک و زیبا

انتخاب مبلمان با طرح فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و سالن پذیرایی کار نسبتا دشواری است. بهتر است در انتخاب طرح و رنگ مبل فانتزی قبل از هر چیز به سبک و رنگ های به کار رفته در دکوراسیون توجه کنید تا بتوانید مبلمان با طرح شیک و متفاوتی را برای دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی منزل خود انتخاب کنید.

Sofa fantasy 19 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی

مدل مبلمان فانتزی با رنگ سیاه و سفید

امروزه برای طراحی دکوراسیون اغلب خانه های مدرن از مبلمان با رنگ سیاه و سفید استفاده می شود. مبلمان فـانتزی در انواع رنگ های متنوع روشن و تیره طراحی می شوند. اگر شما تمایل دارید که دکوراسیون اتاق نشیمن و یا پذیرایی منزل تان مدرن و شیک تر به نظر برسد مدل مبلمان فــانتزی با رنگ سیاه و سفید می توانند برای شما انتخاب مناسبی باشند.

Sofa fantasy 2 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 3 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 4 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 5 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 7 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 8 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 10 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 12 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 13 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی

مدل مبلمان راحتی با طرح فانتزی و شیک

امروزه مدل مبلمان راحتی و مبل نیمه استیل به صورت فـــانتزی نیز طراحی می شوند. این مدل مبلمان  علاوه بر رنگ سیاه و سفید در انواع رنگ های تیره و روشن نظیر قهوه ای، بنفش، کرم و قهوه ای، صورتی و …  موجود هستند که بهتر است رنگ مبل فانتزی را با توجه به سایر رنگ های به کار رفته در دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی و اتاق نشیمن انتخاب کنید تا دکوراسیون مورد نظر شما شیک و جذاب تر به نظر برسد.

  Sofa fantasy 9 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی Sofa fantasy 11 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی Sofa fantasy 14 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی Sofa fantasy 15 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی Sofa fantasy 16 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی Sofa fantasy 17 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی Sofa fantasy 18 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی Sofa fantasy 1 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی

در این مطلب انواع مدل های مبل فانتزی با طرح های شیک و جدید مد سال را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دادیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا