بازیگرسبک زندگیسلبریتیلاکچریمد و زیبایی

هانا پاک نیت ؛ نوه محمود پاک نیت و مهوش صبرکن که مدل شده است

مدل شدن هانا پاک نیت ، نوه زیباروی محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبرکن، این روزها نقل محافل در شبکه های اجتماعی پرمخاطبی مانند اینستاگرام است. عکس‌های این دختر کوچولوی ۵ ساله که در حال تبدیل شدن به ستاره مادلینگ است در فضای مجازی دست به دست می چرخد.

محال است کسی با دیدن چشمان رنگی درشت و نگاه معصومانه و پری‌مانند هانا محو تماشای زیبایی‌های خدادادی این دخترک نازنین نشود. همین نقاشی زیبای خدا روی چهره هاناست که به پدر و مادر او انگیزه داده تا کم کم هانا را به سوی صنعت مادلینگ سوق دهند.

5f607d6164cf7 - هانا پاک نیت ؛ نوه محمود پاک نیت و مهوش صبرکن که مدل شده است

پدربزرگ هانا، محمود پاک نیت، بازیگر شیرازی تباری است که در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی نقش‌آفرینی و هنرنمایی او را دیده‌اید و برایتان خاطره‌ساز است. بازی او در فیلم ها و سریال های خاطره‌انگیز بسیاری از جمله، یوسف پیامبر، شهرزاد، روی روزگاری، پدرسالار، پس از باران و هیچ گاه از یادها فراموش نمی‌شود. او شیفته هاناست و نوه‌اش را خیلی دوست دارد.

5468146 - هانا پاک نیت ؛ نوه محمود پاک نیت و مهوش صبرکن که مدل شده است

درباره پدربزرگ و مادربزرگ هانا ، محمود پاک نیت و مهوش صبر کن

مهوش صبر کن در کنار همسرش، محمود پاک‌نیت، زوج هنری موفقی هستند که سال‌ها در کنار یکدیگر با آرامش و بدون جنجال‌های بازیگران امروزی به زندگی خود وفادار مانده‌اند و گاهی در کنار هم بازی‌های به ‌یادماندنی‌ای از خود به یادگار گذاشته‌اند و گاهی هم به تنهایی هنرنمایی کرده‌اند.

.jpg - هانا پاک نیت ؛ نوه محمود پاک نیت و مهوش صبرکن که مدل شده است

محمود پاک نیت از سال ۱۳۶۷ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و متولد دهم دی ماه ۱۳۳۱ در کازرون و اصالتا شیرازی است. تولد او زمانی اتفاق افتاده است که پدرشان به دلیل اقتضای شغلی به یکی از شهرهای نزدیک شیراز به نام کازرون منتقل شده بودند. مهوش صبرکن، همسر محمود پاک نیت، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون بوده و متولد ۱۳۳۹ در شیراز است. محمود پاک نیت در یکی از مصاحبه‌هایش گفته است:

CFACB2F8 1162 497C 9B71 C07F69E186D5 - هانا پاک نیت ؛ نوه محمود پاک نیت و مهوش صبرکن که مدل شده است

«سال ۵۶ در تئاتری به نام شاتره با خانمم آشنا شدم، شاتره گیاهی است که برای بیماران گرمازده بسیار مفید است و دمای بدن آنها را پایین می آورد من و همسرم آنجا با هم، همبازی بودیم من نقش پسر کارگر را بازی می کردم و همسرم نقش شازده خانم رو … تو همون تئاتر بود که یک دل، نه صددل عاشق ایشان شدم و بعد از دوسال هم ایشان جواب مثبت به ما دادند و ما زندگی مشترک مان را شروع کردیم. ما در سال ۱۳۵۸ با هم ازدواج کردیم ، که ثمره آن دو پسر بنام مسعود و مهرداد که هردو بالای ۳۰ سال دارند. مسعود متولد ۱۳۶۰ است و مهرداد که در سال ۱۳۶۳ به دنیا آمده است.»

db2a34d3 f0f2 413f 9307 64fc38ede4c4 - هانا پاک نیت ؛ نوه محمود پاک نیت و مهوش صبرکن که مدل شده است

خانم صبرکن در ادامه افزود: «من اون موقع فقط ۱۸ سالم بود و به تنها چیزی هم که اصلا فکر نمی کردم، ازدواج بود، به همین خاطر هیچ ملاک خاصی نداشتم، اما عشق و علاقه ما به همدیگه باعث شد که باهم ازدواج کنیم.»

پاک نیت: «ما مرتبط در حال رفت و آمد بین تهران و شیراز هستیم. از طرفی یکی از پسرانم، مهرداد، در شیراز ازدواج کرده و همانجا ماندگار شده است ، حالا دیدار با او ، عروس و نوه ام بهترین بهانه است که من و همسرم مدام شال و کلاه کنیم و به دیدار آنها برویم.»

پاک نیت - هانا پاک نیت ؛ نوه محمود پاک نیت و مهوش صبرکن که مدل شده است

مهرداد پاک نیت در پستی که در دو سالگی هانا در صفحه اینستاگرام خودش از دوران طفولیت او منتشر کرده است از اعلام آمادگی هانا برای مدلینگ صحبت کرده است.

3 3 - هانا پاک نیت ؛ نوه محمود پاک نیت و مهوش صبرکن که مدل شده است

او در پستی دیگر تصویر دخترش هانا که روی مجله روزهای زندگی به مناسبت سال نو چاپ شده را منتشر کرده است.

2 3 - هانا پاک نیت ؛ نوه محمود پاک نیت و مهوش صبرکن که مدل شده است

 

به عقیده بسیاری از کاربران هانا بسیار زیباست و بیشتر به دختران روسی شباهت دارد. عده ای از کاربران نیز بر این اعتقادند که صورت معصوم و خارق العاده هانا، نقاشی زیبای خداوند است و برای او آرزوی موفقیت کردند.

179856875 512357286592109 2749956896957609580 n - هانا پاک نیت ؛ نوه محمود پاک نیت و مهوش صبرکن که مدل شده است

پاک نیت 1 - هانا پاک نیت ؛ نوه محمود پاک نیت و مهوش صبرکن که مدل شده است

بیوگرافی هانا پاک نیتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا