25 ایده برای استایل دامن های اسکیت بازاستایل با دامناستایل با دامن های اسکیت بازاستایل زنانهاصول شیک پوشی برای خانم هاتیپزادامن اسکیت چرمیدامن زنانهدسته‌بندی نشدهدنیای مدست لباسمد لباس

25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز

25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز : وقت آن است که الهام بگیرید و کمی عشق به دامن های پنهان شده در پشت کمد خود نشان دهید.

25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز

دامن های اسکیت باز یکی از آن لباس هایی است که هرگز اشتباه نمی کنید. مهم نیست که چه نوع بدنی دارید، دامن های اسکیت باز راهی عالی برای به رخ کشیدن چیزهایی است که به دست آورده اید.

اگر می‌خواهید آن عضلات ساق پا را به رخ بکشید یک دامن اسکیت‌ باز فوق‌العاده مینی یا سبز با تاپ کراپ بپوشید تا ظاهر خود را شیک نشان دهد.

برای همه کسانی که می‌خواهند به روش سنتی‌تر بروند، یک دامن اسکیت‌باز سفید یا مشکی با تاپ‌های ابریشمی یا پنبه‌ای می‌تواند شما را سرگرم‌کننده و عجیب و غریب نشان دهد. این مقاله را بخوانید تا ایده های لباس اسکیت باز را به دست آورید!

19. Black Skater Skirt And Turtleneck Tops.jpg 1 - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

1. دامن اسکیت گلدار آبی

مطمئن ترین راه برای مدل دادن به دامن گلدار آبی استفاده از یک تی شرت سفید ساده و کفش پاشنه بلند است.

15. Knee Length Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

2. دامن اسکیت چین دار

وقتی می خواهید لباس خود را با موهایتان هماهنگ کنید یا حتی برعکس، دامن چین دار را انتخاب کنید. ظاهر را با یک ژاکت چرمی، چکمه های رزمی و آستر بالدار به پایان برسانید.

2. Burgundy Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

3. دامن خال خالی صورتی

آیا قصد دارید در یک صبح گرم تابستانی با دوستان خود یک خودمونی معمولی داشته باشید؟ با این دامن صورتی تند و ملایم و تاپ آن را معمولی و در عین حال شیک نگه دارید. بسته به جایی که می‌روید، می‌توانید از صندل بلند یا پاشنه‌دار پاشنه‌دار استفاده کنید یک کیف هم بردارید.

حتما بخوانید: دامن پنسیل چیست؟ استایل با دامن پنسیل

3. Hot Pink Polka Dot Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

4. دامن اسکیت آبی سرمه ای

یکی از نگرانی های اکثر خانم های سایز بزرگ این است که دامن های اسکیت باز خیلی کوتاه هستند و برای همه تیپ های بدنی مناسب نیستند. اما، دقیقا برعکس است – و چه کسی می گوید که آنها همیشه باید کوتاه باشند؟

به این دامن آبی سرمه ای زرق و برق دار نگاه کنید که خیره کننده، ظریف است و یک استایل عالی ارائه می دهد. همچنین، آن را با رنگ های تند و غیر معمول مانند مرجانی، زرد، طلایی و غیره ست کنید تا همه آن را یک درجه بالاتر ببرید.همچنین میتوانید با کلیک برروی انواع دامن های چین دار را بشناسید این مقاله را هم بخوانید.

3. Navy Blue Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

5. دامن اسکیت فاق بلند سفید

دامن سفید یک اصل است. این یکی از رایج ترین رنگ ها هنگام ورود به مراسم عروسی است. یکی، به این دلیل که استایل دادن به آن آسان است، و دوم، به این دلیل که می‌توانید آن را با اکثر تاپ‌های کمدتان استایل کنید.

4. White High Waisted Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

6. دامن اسکیت چرمی

شلوار چرمی، شلوارک چرمی، کفش و کیف چیزی در مورد چرم وجود دارد که آن را غیرقابل مقاومت و جذاب می کند. دفعه بعد که برای لباس مهمانی خرید می کنید، چشمان خود را برای این موضوع باز نگه دارید.

5. Leather Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

7. دامن اسکیت مخملی

حالا، این چیزهای مد سطح بعدی است، اینطور نیست؟ اگر نمی‌توانید از مخمل به اندازه کافی ست کنید، یک چیز دیگر برای اضافه کردن به وسواس مخملی  وجود دارد.

6. Velvet Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

8. دامن بلند مشکی اسکیت

مشکی در هر لباسی که انتخاب می کنیم یک انتخاب واضح است. در اینجا یک نوع گسترده تر در دامن های اسکیت باز وجود دارد که می تواند لباس کار شما را جالب کند.

یک پیراهن ابریشمی چهارخانه بپوشید، یک گردنبند یقه ضخیم با پیراهن مشکی بپوشید و یک کیف چرمی به همراه داشته باشید. می توانید آن را با یک ژاکت چرمی نیز بپوشید.

7. Long Black Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

9. دامن مینی اسکی

این کار را با یک دامن کوتاه گلدار انجام دهید که شیک و سلطنتی به نظر می رسد. اگر مهمانی دارید آن را با یک تاپ برش ست کنید یا یک تیشرت ساده یا یقه V نیز این کار را انجام می دهد.

8. Mini Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

10. دامن اسکیت صورتی

آیا شما دخترانه هستید یا حال و هوای آن را دارید که امروز زیبا و ظریف به نظر برسید؟ این کار را با یک دامن اسکیت باز صورتی انجام دهید. در حالی که یک دامن صورتی ساده بیشتر شبیه یک لباس نوجوان به نظر می رسد، دامن های طرح دار یا خود طراحی کاملاً مناسب زنان بالغ است.

9. Pink Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

12. دامن مشکی اسکیت

مشکی از سر تا پا – خوب، تقریبا مشکی یکی از رایج‌ترین رنگ‌ها برای افرادی است که فقط آب‌ها را آزمایش می‌کنند و همچنین افراد کهنه‌کار. می توانید آن را با تاپ های چهارخانه، ساده یا ابریشمی ست کنید یا ظاهری تک رنگ داشته باشید.

اگر می‌خواهید کمی شکل ظاهری را بشکنید، رژ لب قرمز، جوراب‌های ساق بلند قرمز، یا هر رنگ دیگری که شما را هیجان زده می‌کند، اضافه کنید.

پائولا فارینا ، استایلیست می‌گوید: «می‌توانید دامن‌های کوتاه را (بوت های روی زانو ) نیز بپوشید با استفاده از رنگ‌های تند، مانند فیروزه‌ای، سبز، شتری یا شرابی، از میان جمعیت متمایز شوید.

10. Green Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

13. دامن خاکستری اسکیت

اگر از دامن های مدادی معمولی برای کارتان به اندازه کافی استفاده کرده اید، این دامن رسمی اسکیت باز را امتحان کنید و اگر فکر می کنید خیلی کوتاه است آن را با جوراب های مشکی ست کنید. پیراهن ابریشمی، نخی یا کتانی روان بپوشید و زیباتر به نظر برسید.

11. Black Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

14. دامن اسکیت دار پلیسه دار

با این دامن اسکیت‌باز با چین‌دار ملایمی به لباس خود اضافه کنید. برای ادامه دادن به درام، با یک تاپ بدون شانه یا برش بالا بروید.

12. Grey Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

15. دامن اسکیت شطرنجی

چگونه در مورد دامن های چهارخانه صحبت نکنیم؟ آنها جذاب به نظر می رسند و وقتی به جای رنگ های مشکی یا سفید معمولی با تاپ های پاستلی ست می شوند، هیچ چیز بهتر از این نمی شود.

14. Checkered Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

16. دامن اسکیت بلند تا روی زانو

برای همه شما که هنوز حتی با ایده دامن های اسکیت باز هم قانع نشده اید – در اینجا دامن لهستانی تا زانو برای شما آمده است که مرتب، براق و شیک به نظر می رسد. با تاپ های ساده یقه V رنگی و پاشنه های بند مچ پا استفاده کنید.

13. Pleated Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

17. دامن اسکیت باز سفید

دامن اسکیت باز سفید خود را با یک تاپ ست کنید و یک کت چرمی بپوشید ، به خصوص آنهایی که ته رنگ قهوه ای دارند. جین نیز به خوبی کار می کند.!

16. White Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

18. دامن میدی اسکیت و تاپ کراپ

چه عروسی، یک مهمانی قبل از عروسی، یک شام یا یک شب با گروه دخترتان، این دامن اسکیت‌باز به استایل میدی، هر طور که بخواهید تاب می‌خورد. با پارچه هایی مانند ابریشم یا چیزهای رسمی تر استفاده کنید تا بتوانید از آن برای کار نیز استفاده کنید.

17. Midi Skater Skirt And Crop Top - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

20. دامن اسکیت باز مشکی و یقه اسکی

یک ظاهر روزمره آسان برای اینکه روزهای هفته شما کمی هیجان انگیزتر و سرگرم کننده تر شود. با خیال راحت رنگ‌ها را برای مطابقت با خلق و خوی خود عوض کنید – همه آنها به یک اندازه خوب به نظر می‌رسند.

18. Jute Skater Skirts For Winter - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

21. دامن اسکیت باز 

ست کردن دامن های اسکیت باز با دامن های کانورس ساده ترین راه برای شیک به نظر رسیدن است. یک تی شرت گرافیکی، عینک بزرگ، کفش کانورس و یک کیف بدنه بغل اضافه کنید!

20. Skater Skirts And Converse - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

22. دامن اسکیت جین

دامن‌های جین فقط برای برش‌های مستقیم یا مینی طراحی شده‌اند – اما دامن‌های اسکیت باز هم کاملاً پوشیده هستند استایل قدیمی خود را کنار بگذارید و این ظاهر را امتحان کنید.

21. Denim Skater Skirt - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

23. دامن اسکیت توری

همه ما عاشق پارچه های توری هستیم اینطور نیست؟ آنها استایل بادی و شیک هستند اگر می خواهید احساس کنید که یک مد لباس هستید یک کت و شلوار بپوشید . هیچ مانعی برای شما وجود ندارد پائولا فارینا معتقد است که می توانید یک ژاکت ماکسی کرکی با کمربند نیز بپوشید.

3 2 - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

24. دامن اسکیت روفل

یک دامن اسکیت باز که کاملاً مناسب باشد و کاملاً گشاد شود در کمد لباس شما ضروری است. عدم تقارن و قلاب‌ها برای هر کسی است که می‌خواهد بازی اسکیت باز را تکان دهد.

25. دامن اسکیت طرح حیوانات

دامن های اسکیت باز به دلیل الگوهای دوختی که دارند تقریباً مورد علاقه همه هستند مهم نیست که چه تیپ بدنی دارید، وقتی آنها را بپوشید هرگز اشتباه نخواهید کرد. بنابراین اگر به دنبال ایده هایی برای لباس های دامن اسکیت باز هستید.

این مقاله به شما کمک می کند تا تمام روش های شگفت انگیز برای استایل کردن لباس اسکیت باز خود را کشف کنید. صرف نظر از سن خود، وقتی استایل هایی را که در زیر در مقاله ارائه کرده ایم. تمام دنیا روی این دامن‌ها می‌روند.

2 2 - 25 ایده برای استایل دامن های اسکیت باز | استایل شیک با دامن

 

سوالات متداول

چرا دامن های اسکیت را دامن اسکیت می گویند؟

دامن های اسکیت باز نام خود را از شباهتشان به لباس های اسکیت بازان گرفته اند. سجاف آنها درست بالای زانوها قرار دارد و معمولاً کمر بلندی دارند.

آیا دامن اسکیت باز دامن A-line است؟

دامن اسکیت‌باز نوعی گشاد از دامن خط A است که کوتاه‌تر است و تا بالای زانو ختم می‌شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا