بازیگران خارجیبازیگران زن خارجیجولیا پانلی بازیگر گیسوجولیا پانلی در قورباغهجولیا پانلی قبل از عملجولیا پانلی کجایی استجولیا پانلی کیستجولیا پانلی نی نی سایتجولیا پانلی و همسرشسانیا سالاریعکس جولیا رابرتزقد و وزن جولیا پانلینقش جولیا پانلی در سریال گیسو

بیوگرافی جولیا پانلی بازیگر سریال گیسو و دوست پسرش

بیوگرافی جولیا پانلی - بیوگرافی جولیا پانلی بازیگر سریال گیسو و دوست پسرش

بیوگرافی و عکس های جولیا پانلی بازیگر سریال گیسو

جولیا پانلی بازیگر کاراکتر لوسیا یکی از بازیگران خارجی زن نو ظهوری است که نام او امروزه با پخش سریال خانگی گیسو بر سر زبان ها افتاده است. این بازیگر که در ادامه به بیوگرافی او خواهیم پرداخت به دلیل اینکه به تازگی فعالیت هنری خود را اغاز کرده است، اطلاعات زیادی از او در دسترس نیست.

چکیده ای از بیوگرافی جولیا پانلی

نام اصلی : جولیا پانلی | JOLIA PANELI

تاریخ تولد : 15/07/1994 میلادی

محل تولد : رم ، ایتالیا

فعالیت : بازیگر

قد زن جولیا پانلی - بیوگرافی جولیا پانلی بازیگر سریال گیسو و دوست پسرش

جولیا پانلی در تاریخ 24 تیرماه 1373 در کشور ایتالیا چشم به جهان گشود. او فارع التحصیل رشته هنر می باشد. وی تحصیلات هنری خود را در یک کارگاه بازیگری در ایران به نام کارگاه بازیگری آوا آغاز کرد و در همین رشته نیز فارغ التحصیل شد.

کارگاه بازیگری آوا بر عهده سعید روستایی می باشد. سعید روستایی یکی از کارگردان ها و فیلم نامه نویس های مطرح ایرانی است که معروف ترین فیلم های او “ابد و یک روز” و فیلم “متری شیش و نیم” می باشد.

به گفتی برخی از رسانه ها جولیا پانلی توسط رضا گلزار بازیگر سریال خانگی گیسو به کارگردان این فیلم یعنی منوچهر هادی معرفی شد. اما بعد ها این خبر تکذیب شد.

جولیا پانلی اینستاگرام - بیوگرافی جولیا پانلی بازیگر سریال گیسو و دوست پسرش

آغاز فعالیت جولیا پانلی 

جولیا پانلی بازیگر سریال گیسو می باشد. او در یکی از نقش های اصلی این سریال یعنی لوسیا ایفای نقش می کند. ماجرای اضافه شدن او به این سریال به دلیل کنارگیری مهناز افشار بود. مهناز افشار در فصل اول این فیلم یعنی عاشقانه ها در نقش اصلی گیسو ایفای نقش می کرد اما به دلیل حواشی مهاجرت از ایران ، امکان ایفای نقش این بازیگر در سریال گیسو ممکن نبود.

در فصل دوم این سریال که گیسو نام دارد خبری از کاراکتر گیسو نیست و فقط هانیه توسلی نقش خواهر او را بر عهده دارد.

جولیا پانلی توسط منوچهر هادی به این سریال وارد شد. او نقش لوسیا را بازی می کند که دختر افرا با بازیگری بهاره رهنما می باشد.

به دلیل اینکه اطلاعاتی از سوابق کاری او در دسترس نیست ، می توان گفت این سریال اولین سریال خانگی است که جولیا به صورت حرفه ای در آن ایفای نقش می کند.

جولیا پانلی - بیوگرافی جولیا پانلی بازیگر سریال گیسو و دوست پسرش

شهرت جولیا پانلی 

جولیا پانلی بعد از گریم برای ایفای نقش در گیسو

همانطور که گفتیم اطلاعاتی از سوابق کاری او در دسترس نیست و از آنجایی که فعلا مصاحبه ای با او نشده است نمی توان به صورت قطعی درباره سوابق او صحبت کرد.

اما شهرت اصلی این بازیگر ، به دلیل بازی در فیلم گیسو است. جالب است بدانید این سریال در زمان نگارش این مقاله در حال پخش می باشد و با وجود اینکه فقط چند قسمت از این سریال پخش شده است اما جولیا پانلی تا به حال به خوبی توانسته است شهرت کافی برای خود کسب کند و در شبکه های اجتماعی تصاویر او دست به دست شود.

صفحه اینستاگرام

صفحه شخصی(این صفحه اصلی ایشان نیست)

وضعیت تاهل و ازدواج جولیا 

متاسفانه از وضعیت تاهل این بازیگر اطلاعاتی در دسترس نیست.

جولیا پانلی بازیگر گیسو - بیوگرافی جولیا پانلی بازیگر سریال گیسو و دوست پسرش

فعالیت در شبکه های اجتماعی 

با اینکه نام جولیا تا کنون به خوبی بر سر زبان ها افتاده است اما با این وجود ، در این زمان یعنی اردیبهشت سال 1400 هنوز حساب رسمی اینستاگرام از جولیا معرفی نشده است. اما فن پیج های این شخصیت محبوب به سرعت در حال گسترش است.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا