خشونتسریال خارجیفرهنگ و هنرفیلم و سریال

فصل آخر مردگان متحرک مملو از خشونت خواهد بود؛ ادعای سرپرست تیم نویسندگان

[ad_1]

اسکات گیمپل مدیر ارشد محتواسازی تیم واکینگ دد در صحبت های اخیر خود اظهار داشته که فصل آخر مردگان متحرک یا همان فصل یازدهم که قرار است پخش آن از ۲۲ اوت آغاز شود به شدت «خشن» و «بسیار بسیار تاریک» می شود. در فصل دهم قهرمانان داستان مقابل آلفا (با بازی سامانتا مورتون) و بتا (با بازی رایان هرست) از گروه نجوا گرها یا پوستی ها قرار گرفتند که در واقع برای جلوگیری از شناسایی شدن توسط مرده ها، پوست آنها را بر سر می کردند و با صدایی آرام با هم سخن می گفتند.

در همین فصل شاهد دستگیر شدن مگی توسط گروه دیگری از مردم سرگردان زمین به نام دروگرها بودیم که با همراهی گروه دیگری از نجات یافتگان در دام دروگرها افتاد. با پایان درگیری های خونین قهرمانان داستان با نجواگرها، قرار است که گروه دیگری با نام اسکندریان شامل دشمنان مگی و همسایه جدید او یعنی نیگان (با بازی جفری دین مورگان) مقابل مردگان قرار بگیرند و تا در تمام طول ۲۴ قسمت باقی مانده از سریال تا پای جان با آنها بجنگند.

البته نگران نباشید قرار نیست کل فصل آخر به جنگ و خونریزی بگذرد و قطعا لحظات زیبایی هم در این فصل خلق شده اما ظاهرا قسمت های تاریک آن بیش از اندازه خشونت بار هستند.

فصل آخر مردگان متحرک

تهیه کنندگان این سریال البته قبلا از بازگشت دروکننده ها با داستان خبر داده بودند؛ همان گروهی که دریل و مگی را تا پای مرگ بردند و رهبرشان شخصی مرموز به نام پاپ است. بخش تاریک دیگر در این فصل به بازگشت پدر گابریل مربوط می شود که وقتی علیرغم قلب مهربانش میز (با بازی رابرت پاتریک) را در کمال خونسردی می کشد آرون را شوکه می کند. حقیقت تاریک دیگری که در این فصل روشن میشود سرنوشت نهایی بازماندگان از جمله مگی و پسر هشت ساله اش هرشل است و بالاخره می فهمیم که آیا آنها باید خانه ای که در آن بزرگ شده اند را ترک کنند یا به زندگی در آنجا عادت نمایند.

گیمپل در ادامه صحبت های خود می گوید:

نمی خواهم جزئیات بیشتری در این باره ارائه دهم اما در این فصل تهدیدها و احساسات بیشتر از هر زمان دیگری شدت می یابند و اتفاقات متفاوتی برای هریک از کاراکترها می افتد. همانطور که گفتم خشونت در این فصل بسیار زیاد خواهد بود و روشن است که شخصیت های دوست داشتنی ما در سریال نیز از این خشونت در امان نخواهند بود.


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا