اخبار-مقالهبوبو بالن چیست؟دسته‌بندی نشدهدیزاین باکس و جعبه هدیه و کادو کرج و تهرانقیمت و هزینه ساخت بوبوبالنکادو و هدیه در بادکنک در تهران و کرجکادو و هدیه در بوبو بالن

هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران

هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج

قرار دادن هدیه در بوبو بالن (بادکنک) در تهران و کرج ، کادوهای خاص در بادکنک ، قیمت و خرید و فروش انواع بوبوبالن ، بوبو بالن چیست؟
تزئین هدید ، کادو با بوبوبالن و بادکنک های شفاف و رنگی ، سفارش دسته گل درون بادکنک و بالن ، عروسک داخل بادکنک ، بهترین کادو و هدیه های منحصربفرد،ساخت بوبوبالن،

قرار دادن انواع هدیه و کادو در بوبو بالن ( کرج و تهران )

شماره تماس 09120495380

تزیین هدیه یکی از جذابترین قسمت‌های آماده کردن کادو برای عزیزترین کسامونه. خیلی وقتها هم برامون پیش اومده که می‌خوایم یه کادو کوچیک ولی جذاب و لوکس رو به طرف مقابلمون هدیه بدیم ولی نمی‌دونیم چیکار کنیم.اگه دوست دارین یه کادوی خاص و منحصربفرد داشته باشین و با اون عزیزتون رو سورپرایز کنین، جدیدترین و هیجان انگیزترین روش رو انتخاب کنین.

روش گذاشتن کادو در بادکنک‌های بزرگی که به اونها بوبو بالن میگن. یه بالن شفاف و شیشه ای بزرگ که هر چی بخواین رو میتونین سفارش بدین تا داخل اون بزارن. اصل بوبو بالن یا همون بالن‌های کوچک شفاف که همه چیز داخل اون جلوه خاصی پیدا می‌کنه اولین بار تو چین تولید شد. ولی الان تو همه کشورهای دنیا پر شده و طرفدارهای خیلی زیادی پیدا کرده. این بادکنکهای بزرگ تو زمینه دیزاین کادو و تولد تو کشورهای اروپایی میشه گفت ترکونده.

1 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران 2 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران 3 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران

تزیین کادو با بادکنک چطوریه؟

کادو دادن و سوپرایز کردن عزیزانمون لذت های خاص خودش رو داره و چه بهتره هیجان این سوپرایز را چندین برابر کنیم.

تزیین کادو با بادکنک یکی از جدیدترین روش ها برای هدیه دادنه. تو این روش، هدیه خودتون رو به جای اینکه داخل یه جعبه بزارین، با دستگاه خاصی که مخصوص این کاره، اون رو داخل یه بادکنک بزرگ شفاف میزارن و داخل اون رو با چیزهایی که دوست دارین تزیین می کنن و در نهایت با روبان های خوشگل و همرنگ اون رو کادوپیچ می کنن. در واقع یه بوبو بالن کادو پیچ شده دارین که داخلش هدیه دیزاین شده شما قرار داره.

4 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران 5 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران 6 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران

حتی میتونین سفارش بدین براتون قسمت پایین بوبوبالن هم یه کادو پیچ دسته گل مانند بزنن تا کادوتون جلوه خاصی پیدا کنه.

بوبو بالن ها طرحها و رنگهای متنوعی دارن یه سری طرح تولد مبارک دارن یه سری پر مانند هستن. داخل یه سری کانفیت یا همون پولک و اکلیل میریزن. هر کدوم قشنگی خودش رو داره و میتونین طبق سلیقتون این موارد رو به کارتون اضافه کنین.

مجموعه پارتی دکولند چه چیزهایی رو با بوبو بالن براتون آماده میکنه؟

7 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران 8 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران 9 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران

دسته گل داخل بوبو بالن

شاید باورتون نشه که میتونین به تیم دکولند یه دسته گل رو کادو پیچ شده بدین تا اون رو داخل یه بوبو بالن بزاره و شما تقدیم عشقتون بکنین. حتی میتونین چراغهای ال ای دی داخل بوبو بالن هم سفارش بدین و یه هدیه رومانتیک و خاص رو با گل‌هایی که خریدین تجربه کنین.

همه دسته گلهای مراسم مختلف رو میتونین این طوری بدین براتون دیزاین کنن. مخصوصا دسته گل ولنتاین رو، حتی تیم دکولند سفارش دسته گلی که وسطش جعبه حلقه خواستگاری یا نامزدی قرار داره رو قبول میکنه و براتون داخل بوبوبالن جاساز میکنه.

10 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران 11 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران 12 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران

کادو داخل بوبو بالن 

اگه دوست دارین کادویی رو که خریدین خیلی لوکس دیزاین بشه، میتونین این کار رو به همین تیم حرفه ای بسپرین. حتی کادوهای به ظاهر بزرگ هم داخل بوبو بالن های دیزاین شده میزارن و هر جمله ای که بخواین رو روی بوبو بالن براتون با استیکرهای مخصوص می چسبونن. هر چیزی مثل اسم خودتون و عشقتون ، هپی برس دی و هر کلمه دیگه ای. این کار جلوه خاصی به کادوتون میده.

 14 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران15 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران

13 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران

عروسک داخل بوبوبالن

گذاشتن عروسک های خوشگل و ناز داخل بوبو بالن و هدیه اون به عزیزترین هامون خیلی جذابه و طرفدارای زیادی داره.

هر عروسکی که از مجموعه دکولند خریداری کنین، میتونین به تیم دکولند بدین و با یه دیزاین شیک از چیزهایی که کنار عروسک داخل بوبو بالن کار میکنن، تحویل بگیرین. تفاوت کادوی عروسکی که شما خریدین با دیزاینی که با بوبو بالن براتون انجام میدن از زمین تا آسمونه. بعضی وقتها یه کادو یا عروسک خیلی ساده و کم هزینه داخل بوبو بالن در کنار تزیینات کاغذهای رنگی و قلب‌های مخملی چنان جلوه ای به کار میده که واقعا آدم باورش نمیشه که این چیزی که داخل بادکنک جا داده شده همون کادوی معمولی خودشه.

16 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران 17 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران 

18 1 - هدیه در بوبوبالن یا بادکنک در تهران و کرج – فروشگاه اینترنتی کودک تهران

لباس و پارچه داخل بوبو بالن

گذاشتن لباس مخصوصا لباس نی نی کوچولوها داخل بوبو بالن از اون چیزهاییه که چشمای همه مهمونا از تعجب گرد میشه و هی می پرسن این رو چه جوری کردی داخل بادکنک!

اگه برای کوچولویی که تازه به دنیا اومده کادو می‌برین حتما بدین اون رو داخل بوبو بالن حالت آویزونی با تزیینات مربوط قرار بدن و با این کار خوشگلی هدیه تون رو نسبت به بقیه مهمون ها چندین برابر کنین.

کادوهایی مثل کادوی تولد بچه ، کادوی جشن تولد بچه ها، کادوی تم های مناسبتی مثل شب یلدا، عید ، ماهگرد ، ولنتاین ، سالگرد آشنایی و ازدواج از مهمترین کادوهایی هست که با بوبوبالن انجام میشه.

همه ما دوست داریم تو مناسبت های مختلف به همدیگه هدیه بدیم. روشی که اینجا بهتون پیشنهاد دادم اونقدر جذابه که دیگه مهم نیست هدیه تون خیلی گرون باشه یا ارزون. اگه حتی یه هدیه کوچیک و کم هزینه هم بخواین بدین با این روش تبدیل به یه کادوی جذاب و لاکچری میشه. تازه با یه سری تزیینات ساده و لوکس که داخل بوبو بالن انجام میشه، ارزش هدیه تون چندین برابر میشه. این مدل هدیه دادن تو کشورهای خارجی چندین ساله به شدت باب شده، تا جایی که حتی اگه هدیه رو داخل باکس بزارن، باز بالای اون بوبو بالن با طرح تولد مبارک یا ولنتاین مبارک می‌بندن. یعنی اینو بگم که کادو گذاشتن داخل باکس و بگ با کمی پوشال زیر اون دیگه کمی قدیمی شده و جذابیتش کم شده. اگه می‌خواین با سبک جدید به عشقتون هدیه بدین، این روش جدیدتر و هیجان انگیزتره. برای جوونها که خیلی کاربردیه چون هم هدیه رو بجای باکس داخل بوبو بالن شفاف میزارین که برای طرف مقابلتون خیلی سورپرایز کنندس که چطور این کادو داخل بادکنک رفته و هم اینکه کنار کادو یه شاخه گل هم داخل بوبو بالن میزارین و یه هدیه خاص و لوکس رو تو جمع بهش میدین.   

تزیین کادو با بوبوبالن یه مدل هدیه دادن خاصه و کسی که کادو رو میگیره و حتی دور و بری ها رو واقعا شگفت زده میکنه. 

احتمالا دوست دارین بدونین چه چیزهایی رو میشه داخل بوبو بالن بزارین و هدیه بدین.

باید بهتون بگم اگه دوست دارین هر چیزی رو که فکرش رو بکنین داخل بوبو بالن بزارین، یه مجموعه بهتون معرفی می کنم که کارش انجام تخصصی این کاره. هر چی رو فکر کنین از سیسمونی نوزاد گرفته تا ماکت ماشین رو داخل بوبو بالن میزاره و با تزیینات ویژه یه کار فوق لاکچری تحویلتون میده. اسم این مجموعه پارتی دکولنده. و تخصصش دیزاین باکس و جعبه هدیه و کادو هستش. تیم دکولند تمام خلاقیت‌هایی رو که میشه برای سورپرایز کردن عزیزتون انجام بدین براتون انجام میده. البته اینو بگم بیشتر فعالیت این مجموعه تو غرب تهران و محدوده کرج هست.اگه دوست دارین شماره دکولند رو داشته باشین اینجا براتون میزارم که تو گوشی سیوش کنین چون مطمینم هر کسی حتی برای یه بار هم شده دوست داره این مدل هدیه دادن رو تجربه کنه.

پشتیبانی پارتی دکولند 09120495380


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا