بازیگریچهره هاسلبریتیسینمافیلم و سریالهالیوود

«آکوامن ۲» با فیلمنامه ای از جیسون موموآ ساخته می شود

جیسون موموآ در دنباله ی فیلم موفق «آکوامن» نه تنها بدن ورزیده اش بلکه مهارت های نویسندگی اش را هم به رخ کشیده است.

ستاره ی این فرانشایز در مصاحبه ی اخیر خود فاش کرد که نقش بسیار بیشتری در ساخت این فیلم داشته است.

او در این مصاحبه گفت: «فیلم اول که تمام شد، با همکار نویسنده ام رفتم استودیوی وارنر برادرز. من فیلم دوم را در ذهنم ساخته بودم. رفتیم آنجا و ایده اش را مطرح کردیم. آنقدر دوستش داشتم که در نوشتن فیلمنامه اش شرکت کردم.»

موموآ گفت او و همکار نویسنده اش نسخه ی اولیه ی فیلمنامه ی دنباله ی «آکوامن» را نوشتند و بعد از آن، جیمز ون، کارگردان کار و دیوید لزلی جانسون – مک گلدریک، فیلمنامه نویس کار، آن را تکمیل کردند.

5c1413e7bde70f6bbc7f8b6b - «آکوامن ۲» با فیلمنامه ای از جیسون موموآ ساخته می شود

موموآ در مصاحبه ی خود گفت: «از دل و جان برایش مایه گذاشتیم. به جای اینکه فیلمنامه را آماده تحویل بگیرید و صرفاً اجرایش کنید، تمام و کمال از سمت کارگردان و نویسنده ها تشویق و حمایت می شوید. این برای من اتفاق هیجان انگیزی است.»

موموآ گفت فیلمبرداری «آکوامن ۲» از ماه ژوئیه آغاز می شود.

«آکوامن» موفقیت زیادی در سال ۲۰۱۸ برای وارنر برادرز رقم زد

فیلم اول «آکوامن» بیش از یک میلیارد دلار در سرتاسر دنیا فروش کرد. دنباله ی آن قرار است در دسامبر سال ۲۰۲۲ اکران شود.

در فیلم دوم، یحیی عبدالمتین دوم و پاتریک ویلسون بار دیگر در نقش های بلک مانتا و برادر ناتنی آکوامن حضور خواهند داشت.

ون که کارگردانی فیلم اول را هم برعهده داشت و با ساخته های قبلی اش، فیلم های «اره» (Saw) و «احضار» (The conjuring) شناخته می شود به طرفداران فیلم «آکوامن» گفته منتظر عناصر ترسناک بیشتری در دنباله ی آن باشند.

او سال گذشته ی میلادی در اینباره گفت: «مثل فیلم اول که رنگ و بویی از علاقه ی من به ژانر وحشت را داشت، باید بگویم که در فیلم بعدی هم کمی از آن وجود خواهد داشت.»

او در ادامه گفت: «فکر می کنم علاقه به ژانر وحشت بخش عمده ای از وجود من است و به طور طبیعی در چنین فیلم هایی بروز پیدا می کند. به خصوص فیلمی مثل “آکوامن” که داستان آن در دنیای زیرآب اتفاق می افتد، چیزی که می تواند بسیار ترسناک باشد.»

او افزود: «بنابراین علاقه ی من ژانر وحشت باعث می شود خودم را به این سکانس ها ضمیمه کنم و سعیم را بکنم تا از سس ترسناک مخصوص به خودم کمی به آن ها اضافه کنم.»



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا