اخبارپروتوتایپکراس اوورمازراتی

اولین تصاویر از نمونه پیش‌تولیدی مازراتی گریکاله

کراس‌اوور کوچک مازراتی گریکاله دیگر یک راز نیست. درحالی‌که پیشتر از این، تصاویر جاسوسی این خودرو در پوشش‌های استتاری دیده شده بود اما اکنون خود مازراتی از یک نسخه پروتوتایپ یا پیش‌تولیدی آن البته با برچسب‌های استتار پرده‌برداری کرد.

maserati grecale prototype 1 767x431 - اولین تصاویر از نمونه پیش‌تولیدی مازراتی گریکاله

این تصاویر مربوط به بازدید جان الکان، رئیس استلانتیس و کارلوس تاوارس، مدیرعامل این کنسرسیوم از کارخانه مازراتی در مودنای ایتالیا می‌باشند. در این بازدید، خط تولید مازراتی MC20 جدید و خطوط رنگ‌آمیزی و آزمایشگاه جدید این شرکت نیز افتتاح شدند. آقای تاوارس همچنین علاوه بر بازدید از آزمایشگاه نوآوری مازراتی، نسخه پیش‌تولیدی از SUV جمع‌وجور جدید گریکاله را هم آزمایش کرد.

maserati grecale prototype 2 767x431 - اولین تصاویر از نمونه پیش‌تولیدی مازراتی گریکاله

اطلاعات ما درباره گریکاله هنوز محدودند. این خودرو همانند پسرعموی خود، آلفا رومئو استلویو، از سیستم انتقال نیروی متعارف درون‌سوز و احتمالاً موتور V6 توئین توربو سود می‌برد. در عین حال مازراتی در حال کار روی یک نسخه تمام الکتریکی از گریکاله است.

maserati grecale prototype first look 767x431 - اولین تصاویر از نمونه پیش‌تولیدی مازراتی گریکاله

از نظر طراحی، گریکاله به برادر بزرگتر خود یعنی لوانته وفادار است و یک نسخه پرفورمنس نیز از آن در دسترس خواهد بود. هنوز تصویری از کابین گریکاله منتشر نشده‌اند اما طبق تصاویر جاسوسی، احتمالاً از یک صفحه نمایشگر اطلاعات و سرگرمی شناور استفاده خواهد شد. معرفی رسمی گریکاله در اواخر سال میلادی جاری انجام خواهد شد.

Maserati Grecale SUV exclusive image 767x432 - اولین تصاویر از نمونه پیش‌تولیدی مازراتی گریکاله


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا