pubgتکنولوژیرپورتاژ آگهیفناوری اطلاعات

بهترین روش به دست آوردن یوسی در بازی پابجی موبایل کدام است؟ – پایگاه خبری آراس (صبحانه پرس)

[ad_1]

در میان تمامی بازی های سبک بتل رویال، بازی پابجی موبایل نمونه ای از پرطرفدار ترین و پر دانلود ترین بازی های سبک اکشن برای تلفن های همراه می باشد که از زمان عرضه این بازی (سال ۲۰۱۷) تا به امروز می توان از آن به عنوان یک بازی ایده آل و منحصر به فرد برای گیمر های موبایلی دانست!

اگر علاقه مند به بازی های سبک اکشن هستید، بدون شک تا به امروز نام بازی پابجی را شنیده اید! این بازی به دلیل سبک خاص خود، گرافیک بالا، تنوع سلاح و تجهیزات، مراحل مختلف و جذاب و… از نمونه بازی های محبوب در مارکت ها می باشد.

گیمر های این بازی می دانند که برای آن که بتوانند در بازی پابجی به پیشرفت قابل توجه ای برسند و نمونه از ای سلاح ها و تجهیزات بروز را برای خود تهیه کنند، نیاز به یوسی دارند! در واقع یوسی در بازی پابجی یک پلی است که شما را می تواند چندین پله از رقبا جلو بیاندازد!

اگر می خواهید بدانید که بهترین روش برای به دست آوردن یوسی پابجی چیست و استفاده از آن چه مزایایی را برای شما به وجود می آورد، در این مقاله با ما همراه باشید.

یوسی در بازی پابجی چیست و استفاده از آن چه مزایایی دارد؟

بازی های موبایل عموما دارای پرداخت درون برنامه ای هستند و این پرداخت درون برنامه ای به گیمر های عزیز این قدرت را می دهد تا آن ها بتوانند با استفاده از ویژگی هایی که برای آن ها تعریف شده است نسبت به سایر رقبا و یا بازیکنان دیگر به قابلیت های منحصر به فردی در بازی دسترسی داشته باشند.

از این رو در بازی پابجی نیز گیمر ها می توانند با استفاده از یوسی به ویژگی هایی که در ادامه به معرفی و بررسی آن ها خواهیم پرداخت، دسترسی پیدا کنند.

استفاده از یوسی دارای مزایای قابل توجه ای است که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

شما زمانی که وارد بازی پابجی می شوید در واقع در حال شروع یک جنگ به تمام عیار هستید و برنامه این نبرد کسی است که بتواند به عنوان تنها فرد موجود در زمین، زنده بماند. از این رو همه افراد موجود در جزیره سعی می کنند تا با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارند، رقبای خود را از میان بردارند.

در ابتدای کار شما تنها یک چاقو و یک دست لباس در اختیار دارید که بدون شک اگر بخواهید با این تجهیزات به روند مسابقه خود ادامه دهید، بدون شک نتیجه ای جز شکست عاید شما نخواهد شد. با این حال شما باید سعی کنید با استفاده از یوسی، تجهیزات و سلاح های بسیار متنوع و ایده آلی را برای خود تهیه و خریداری کنید تا با استفاده از آن ها بتوانید، روند خوب و موثری را در بازی داشته باشید.

توجه داشته باشید که هرچه به مراحل بالاتر بازی برسید، رقبای شما از نظر سلاح و همچنین تجهیزات پیشرفته تر خواهند شد و شما برای شکست آن ها باید حتما از سلاح ها و تجهیزات جدید استفاده کنید.

  • بنابراین اولین ویژگی استفاده از یوسی، تهیه و خرید تجهیزات و سلاح های به خصوص و منحصر به فردی است که قدرت های متنوع ای دارند و با استفاده از آن ها شما می توانید به سادگی رقبای خود را از میان بردارید.

البته علاوه بر تهیه و خرید سلاح و تجهیزات، شما می توانید قدرت بدنی و همچنین مخفی سازی خود را نیز با استفاده از یوسی افزایش دهید. این ویژگی به شما کمک می کند تا بتوانید در شرایط مختلف با استفاده از قدرت مخفی سازی، به دشمنان خود نزدیک و نزدیک تر شده و قبل از آن که آن ها متوجه شما شوند، آن ها را از پای دربیاورید.

چطور می توانیم یوسی را در بازی پابجی به دست آوریم؟ بررسی روش های به دست آوردن یوسی

روش های به دست آوردن یوسی در بازی پابجی موبایل در دو نوع رایگان و پولی تقسیم بندی می شود که هرکدام از آن ها مزایا و معایب خاص خود را به همراه دارد. به همین دلیل در ادامه به معرفی هر دو روش می پردازیم و مزایا و معایب هرکدام را مورد بررسی قرار می دهیم.

  • روش رایگان
  • روش پولی

در روش رایگان شما با استفاده از برخی از روش ها و فنونی که در بازی وجود دارد می توانید به سادگی یوسی را به دست آورید و از آن برای خرید سلاح و تجهیزات خود استفاده کنید اما روش دیگر، روش پولی است که در مقابل روش رایگان به شما تعداد مشخصی یوسی را با پرداخت مبلغی می دهد. این روش بسیار ساده، سریع و منحصر به فرد تر از روش رایگان است.

چراکه شما در روش رایگان باید زمان بسیار زیادی را صرف به دست آوردن یوسی کنید و این موضوع می تواند وقت گیر باشد و آن فرایندی را که به آن نیاز دارید را در زمان مشخص، انجام ندهد. با این حال توصیه ما تهیه و خرید یوسی پابجی به جای استفاده از روشی رایگان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا