بیوگرافی افراد مشهورپیج اینستاگرام محمد دلکش عکاسمحمد دلکش عکاس

بیوگرافی و سوابق محمد دلکش عکاس خبری + ماجرای زورگیری و پیج اینستاگرام

با بیوگرافی «محمد دلکش» عکاس خبری ، عکس های جدید محمد دلکش و همسرش ، زندگینامه محمد دلکش عکاس خبری و همسرش ، اینستاگرام محمد دلکش عکاس خبری ، زندگی شخصی و هنری محمد دلکش و تصاویر شخصی وی و ماجرای زورگیری و اخاذی از وی با ما در مجله حرف تازه همراه باشید

mohammad delkash 3 1 - بیوگرافی و سوابق محمد دلکش عکاس خبری + ماجرای زورگیری و پیج اینستاگرام

محمد دلکش متولد ۱۳۶۷ در تهران از عکاسان و تصویربرادران خبری حوزه خبر در خبرگزاری ها و روزنامه های معتبر کشور است. او دارای مدرک کاردانی عکاسی خبری – کارشناسی مدیریت امور فرهنگی – کارشناسی ارشد امور فرهنگی (گرایش برنامه ریزی) و مدرس دروس روابط عمومی و علوم اجتماعی در دانشگاه پیام نور می باشد. وی مجرد است و ازدواج نکرده .

سوابق شغلی

دلکش از سالها پیش سابقه همکاری با خبرگزاری ها و روزنامه های معتبر ایران از ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۳ را در کارنامه خود ثبت کرده و مدتی نیز به عنوان دبیر انجمن «پیک امید» (امداد فرهنگی) فعالیت می کرد

از جمله سوابق کاری محمد دلکش همکاری با خبرگزاری های معروف و بزرگ کشور از فروردین ۱۳۸۵ تا فروردین ۱۳۹۳ چون خبرگزاری پانا – برنا- شهر – باشگاه خبرنگاران جوان -میزان – رسا – روزنامه قدس و … را دارد.

دلکش علاوه بر عکاسی در زمینه تدوین فیلم فیلمبرداری و روابط عمومی و مدیریت و تولید محتوا نیز کار کرده است.

 

mohammad delkash 4 - بیوگرافی و سوابق محمد دلکش عکاس خبری + ماجرای زورگیری و پیج اینستاگرام

ماجرای زورگیری و اخاذی از محمد دلکش عکاس خبری

محمد دلکش عکاس خبری بامداد ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ در میدان آزادی مورد حمله زورگیران قرار گرفته و با ۲۱ ضربه چاقو از نقاط مختلف بدن از جمله کلیه و از ناحیه گردن و سر مجروح شده که هم اکنون در بیمارستان بساری بوده و وضعیت جسمانی او نیز رو به بهبود است.

زورگیران پس از وارد کردن ۲۱ ضربه چاقو به یک عکاس خبری، لوازم همراه وی از جمله دوربین عکاسی، لنز عکاسی و لپ‌تاپ را به سرقت بردند

این عکاس خبری، اواخر شب گذشته، به منظور حضور در یک برنامه در استان مازندران، به پایانه آزادی رفته و آنجا سوار بر یک خودروی شخصی شده بود.

mohammad delkash 3 - بیوگرافی و سوابق محمد دلکش عکاس خبری + ماجرای زورگیری و پیج اینستاگرام

در خودروی مذکور علاوه بر راننده، دو سرنشین دیگر نیز حضور داشتند همچنین فردی دیگر نیز پس از سوار شدن این عکاس خبری، سوار بر این خودرو شده و به این ترتیب خودروی مذکور با پنج سرنشین راهی مازندران شد و در مسیر حرکت ناگهان راننده این خودرو مسیرش را به سمت جاده احمد آباد مستوفی تغییر مسیر داد و لحظاتی بعد سه نفر از سرنشینان با سلاح سرد اقدام به زورگیری از دو سرنشین دیگر خودرو کردند در آنجا مشخص شد سه نفر زورگیر بوده و قصد زورگیری از محمد دلکش و دیگر مسافر خودرو را دارند. در نهایت زورگیران جسم نیمه‌جان دلکش را به پایین از خودرو پرتاب کرده و متواری شدند.

حدود ساعت ۶ بامداد یک سگ دامداری متوجه او شده و صاحبش را مطلع کرده و همچنین یک خانواده با خودرویشان در حال عبور از محل بودند که با وضعیت خونین محمد دلکش مواجه شده و با اورژانس تماس گرفتند در ادامه نیز وی به یکی از بیمارستان‌های تهران انتقال یافت.

پیج اینستاگرام محمد دلکش

mohammad delkash - بیوگرافی و سوابق محمد دلکش عکاس خبری + ماجرای زورگیری و پیج اینستاگرام

صفحه رسی وی با نشانی
m.delkesh فعال است که میتوانید آثار عکاسی و خبرها و حوادث خبری که تاکنون کار کرده را ر صفحه شخصی این عکاس ببینید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا