سلبریتی هافرهنگ و هنرفیلم و سریال

تایید سریال House of the Dragon از جانب مدیرعامل کمپانی وارنر مدیا

سریال House of the Dragon که پیش درآمدی بر سریال بسیار محبوب Game of Thrones به شمار می آید، مورد تایید مدیرعامل WarnerMedia قرار گرفته است. جیسون کیلار در جریان نشست مجازی موسوم به MoffettNathanson Media and Communications Summit در این باره صحبت کرده است، به گزارش ددلاین، کیلار به شدت از علاقه خود به این سریال و فضای آن گفته است. HBO سرمایه گذاری بسیاری روی دنباله فرانچایز محبوب Game of Thrones کرده که البته استراتژی قابل درکی است و در مورد فرانچایز محبوب Harry Potter که وارددنیای تلویزیون نیز شده صدق می کند.

thr jason kilar - تایید سریال House of the Dragon از جانب مدیرعامل کمپانی وارنر مدیا

پایان سریال اصلی به مذاق بسیاری از طرفداران این فرانچایز خوش نیامد اما از بین بردن علاقه مخاطبان به دنیای وستروس بسیار سخت است. شبکه و پلتفرم استریمینگ HBO اطمینان دارند که مخاطبان خواهان بازگشت وستروس برای ماجراجویی های بیشتر هستند، اگر چه پایان سریال اورجینال بسیاری از آنان را ناراحت ساخته است. کیلار اکنون در نشست مجازی عنوان شده درباره سریال پیش درآمدی House of the Dragon گفته است: «بسیار هیجان زده هستم و این به خاطر دنیایی که در وستروس وجود دارد و منظره بزرگ تر و شخصیت های آن هستند. تارگرین ها نیز دارند دیوانه کننده می شوند. این در واقع شکل گیری ذات یک درام فوق العاده است».

HouseOfTheDragon. - تایید سریال House of the Dragon از جانب مدیرعامل کمپانی وارنر مدیا

کیسی بلویز رییس بخش برنامه ریزی HBO نیز گفته است که دنیای Game of Thrones نیز به این زودی ها تمام نشده و نادیده نگرفته خواهد شد. در شرایطی که محصولات کمپانی وارنر در سال ۲۰۲۱ همگی همزمان با اکران در سینماها از طریق سرویس استریمینگ HBO Max نیز منتشر خواهند شد، بسیاری در این فکرند که آیا سریالی مانند House of the Dragon نیز می تواند از سیستم سنتی انتشار شبکه ای به سرویس استریمینگ نقل مکان کند یا خیر.

Rhaenyra in House of the Dragon and Daenerys in Game of Thrones - تایید سریال House of the Dragon از جانب مدیرعامل کمپانی وارنر مدیا

در حال حاضر، به گفته بلویز، این اقدام در برنامه نیست. وی در این باره گفته است: «این ها دارایی های فوق العاده ای هستند که دهه ها و دهه ها قدمت دارند. نمی دانم که اینقدر بزرگ خواهد شد یا خیر اما به طور قطع یک منبع بزرگ است که داریم و دنیایی فوق العاده. به همین خاطر فکر نمی کنم که برای باقی عمرش تنها یک سریال باقی بماند». انتظار می رود که سریال House of the Dragon در سال ۲۰۲۲ از HBO Max منتشر شود.

بیشتر بخوانید: سرنخ‌ها و اطلاعات مهمی که اولین تصاویر سریال House of the Dragon فاش می‌کننددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا