آموزش و سرگرمیچهره‌ها

سلفی “عباس غزالی” حال آدم را خوب می کند/ عکس

[ad_1]

عباس غزالی بازیگر پرطرفدار ایرانی با انتشار سلفی جذابی از خود حال خوبش را به نمایش گذاشت.

به گزارش وقت صبح– عباس غزالی عکسی جالب از خود با متنی که امید در آن موج می زند منتشر کرد و هدیه دادن حال خوب را به دیگران بی هزینه دانست.

عباس غزالی با انتشار این پست نوشت:

عباس غزالی

حال خوب رو تا میتونید تزریق و تقسیم کنید .
بدون شک اثراتش خیلی زود
به خودتون و عزیزانتون خواهد رسید .

نشر حال خوب کم هزینه است …

بیوگرافی عباس غزالی:

عباس غزالی در 14 بهمن ماه 1363 در بیمارستان مهدیه تهران و در یک خانواده مذهبی به دنیا آمد. عباس غزالی ، بازیگر جوان ایران در مهر ماه 93 به جمع متاهلان پیوست.

او در سال 1379 – 1378 دیپلم ادبیات و علوم انسانی خود را از دبیرستان پاسداران اسلام گرفت و دوره پیش دانشگاهی را در هنرستان مالک اشتر گذراند.بازیگری را از 12 سالگی در کانون فرهنگی تربیتیه حر آغاز نمود و همچنین کلاس های بازیگری نمایش تئاتر را نیز در همین کانون ( حر ) گذراند.

او تئاتر های زیادی در سطح جشنواره های مختص کانون های تهران انجام داد و رتبه های مختلفی را نیز کسب نمود ، دوران نوجوانی تا جوانی را در کانون حر سپری و بازیگری را آموخت ، این دوران برای او دوران کشف استعداد بود و ذوق و جوهره ای که در وی وجود داشت در مسیر واقعی قرار گرفت و پرورش پیدا کرد.

بازیگران مورد علاقه ایشان ، ایرانی :حامد بهداد, پرویز پرستویی, مهدی هاشمی , سعید پورصمیمی, عزت ا… انتظامی و خارجی:نیکلاس کیج,شان پن, داستین هافمن, رابرت دنیرو و آل پا چینو هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا