اخبار ورزشیدرگیری نساجی و الهلالدسته‌بندی نشدهفیلم درگیری نساجی و الهلالورزشی

فیلم کامل کتک کاری و درگیری بازیکنان نساجی و الهلال و واکنش ها را ببینید

فیلم کامل کتک کاری و درگیری بازیکنان نساجی و الهلال و واکنش ها را ببینید

ماجرای فیلم کامل کتک کاری و درگیری بازیکنان نساجی و الهلال و واکنش ها را ببینید که باعث اخراج دو بازیکن شد و کارت قرمز دریافت کردند. ویدئوی درگیری دو بازیکن نساجی و الهلال بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته و همه را شوکه کرد در ادامه فیلم لحظه درگیری بازیکنان نساجی و الهلال و اخراج سلمان فرج و هوشمند را ببینید

2 98621 - فیلم کامل کتک کاری و درگیری بازیکنان نساجی و الهلال و واکنش ها را ببینید

ویدئوی منتشر شده از کتک کاری و درگیری بازیکنان نساجی و الهلال در داخل زمین فوتبال بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته و همه را شوکه کرد این درگیری باعث شد تا سلمان فرج و هوشمند دو بازیکن این تیم ها با کارت قرمز اخراج شوند. برخی کاربران می گویند رینگ بوکس را با زمین فوتبال اشتباه گرفتند و بزن بزن راه انداختند. فیلم درگیری و کتک کاری را در ویدئوی زیر ببینید:

فیلم درگیری نساجی و الهلال لیگ قهرمانان

گفتنی است، هواداران نساجی بدون رحم تماشاگران به جان هم افتاده‌اند و کتک می‌زنند! گفته می‌شود این درگیری بین طرفداران نیمار و نساجی رخ داده است.

در دقیقه ۳۱ دیدار نساجی و الهلال که امشب ۱۱ مهر ماه از سری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ برگزار شد یک حاشیه عجیب رقم خورد و وحید محمدزاده پس از برخورد با الکساندر میتروویچ به رفتار بازیکن حریف اعتراض کرد. این اعتراض موجب درگیری بازیکنان دو تیم شد که در جریان این اتفاق امیرمحمد هوشمند به صورت میتروویچ ضربه زد و سپس سلمان الفرج با هوشمند برخورد کرد تا داور اقدام به بازبینی صحنه با استفاده از VAR کند و به موجب آن هوشمند و الفرج با دریافت کارت قرمز اخراج شدند. هنگام این درگیری و حتی پس از اخراج الفرج، تماشاگران حاضر روی سکو با پرتاب بطری و اشیا به این اتفاق اعتراض کردند.

این بازی با نتیجه ۲ – ۰ به سود الهلال تمام شد.

خلاصه بازی

به گزارش خبروززشی، در دقیقه ۳ پس از اعلام خطای بازیکن عربستانی روی وینگر نساجی، هواداران این تیم به بازیکن حریف اعتراض کردند. در این لحظه مهدی رحمتی لحظاتی رشید مظاهری را لب خط فراخواند و با دروازه‌بان تیمش صحبت کرد.

در دقیقه ۵ الهلال با ضربه الکساندر میتروویچ به گل اول رسید اما پس از تایید آفساید این گل از طریق VAR، هواداران نساجی بسیار شادمان شده و بار دیگر تیم محبوب خود را تشویق کردند. در این لحظه گفت‌وگوی نیمار با امیر مهدی جانملکی سبب خنده ستاره برزیلی شد.

در دقیقه ۳۲ بازی برخورد وحید محمد زاده با میتروویچ منجر به درگیری بازیکنان دو تیم شد. محمدزاده بر اثر برخورد روی یک دوئل هوایی از میتروویچ عصبانی شد و به مجادله لفظی با این مهاجم صرب پرداخت. در ادامه هوشمند و جانملکی وارد صحنه شدند و هل دادن میتروویچ باعث شد تا دیگر بازیکنان الهلال هم وارد این ماجرا شوند.

شدت گرفتن درگیری بین بازیکنان دو تیم باعث فحاشی و پرتاب اشیا از جانب هواداران نساجی شد. نیمار در این لحظه به سمت هواداران رفت تا آن‌ها را آرام کند اما پرتاب اشیا شدت گرفت تا بازیکنان نساجی از تماشاگران بخواهند که آرامش خودشان را حفظ کنند.

در ادامه درگیری‌ها هوشمند ضربه‌ای را به میتروویچ زد و سلمان فرج هم به زدن بازیکنان نساجی پرداخت. رشید مظاهری دروازه‌بان نساجی در این صحنه با عصبانیت از هم تیمی‌هایش خواست که صحنه را ترک و از شدت بخشیدن به درگیری خودداری کنند. بی توجهی بازیکنان نساجی به درخواست مظاهری باعث شد تا او با دست بر سر و صورت خودش بزند! پس از این داور که با اتاق VAR در حال صحبت بود به هوشمند کارت زرد داد.

این درگیری در نهایت با دخالت داور و دیگر بازیکنان دو تیم خاتمه یافت. داور در ادامه با مرور سیستم کمک داور ویدئویی سلمان فرج و هوشمند را اخراج کرد. داور پیش از نشان دادن کارت قرمز به بازیکن نساجی با او صحبت کرد و هوشمند نیز ابتدا از او تشکر کرد اما در ادامه با دیدن کارت قرمز شگفت زده شد!

هنگام خروج بازیکن الهلال از زمین هواداران نساجی به سمت او اشیایی را پرتاب کردند که منجر به توقف دوباره بازی شد. رشید مظاهری در این صحنه با همراهی سلمان فرج با عصبانیت از هواداران خواست تا سکوت کنند و آرام باشند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا