سلبریتی هافرهنگ و هنرفیلم و سریال

همه چیز در مورد بازیگران و داستان فصل دوم سریال Raised by Wolves

تولید فصل دوم سریال Raised by Wolves با انتخاب ۶ بازیگر جدید به مرحله تازه ای رسیده است، سریالی علمی تخیلی و تحسین شده که تهیه کنندگی آن را ریدلی اسکات بر عهده دارد. سریال Raised by Wolves که توسط آرون گوزیکوفسکی خلق شده، یک درام علمی تخیلی است که فصل اول آن در ۳ سپتامبر ۲۰۲۰ از طریق سرویس استریمینگ HBO Max منتشر شد. با دریافت نقدهای مثبت و استقبال مخاطبان، خیلی سریع ساخت فصل دوم سریال Raised by Wolves نیز تایید شد.

Raised by Wolves Season 2 - همه چیز در مورد بازیگران و داستان فصل دوم سریال Raised by Wolves

این سریال با پیچش های داستانی مختلف، در مورد دو ربات انسان نما به نام های پدر و مادر است که وظیفه دارند آخرین نوزادان بازمانده انسان را روی سیاره Kepler-22b بزرگ کنند. ریدلی اسکات که سابقه طولانی در ساخت فیلم های علمی تخیلی دارد، در این سریال به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت داشته و کارگردانی دو اپیزود ابتدایی سریال را نیز بر عهده داشته است. اکنون نیز طرفداران می توانند شاهد حضور چهره هایی جدید در فصل دوم سریال Raised by Wolves باشند. بر اساس گزارش مجله ددلاین، پیتر کریستوفرسون برای بازی در نقش یک سرباز خداناباور به نام کلیور در این سریال قرارداد امضا کرده است. سلینا جونز نیز نقش یک اندروید به نام مادربزرگ را بازی خواهد کرد که مورد پرستش قرار می گیرد.

Raised by Wolves 2 - همه چیز در مورد بازیگران و داستان فصل دوم سریال Raised by Wolves

مورگان سانتو نیز نقش وریل را بر عهده خواهد داشت، یک اندروید شورشی که بر اساس یک انسان انتحاری طراحی شده است. جیمز هارکنس نیز در فصل دوم Raised by Wolves نقش یک سرباز دیگر به نام تامرلین را بازی می کند. کیم انگلبرخت نیز نقش دسیما را بازی  می کند که یک دانشمند بسیار مشهور و بدون قواعد اخلاقی است. در پایان نیز جنیفر ساینگ نقش نروا را ایفا می کند که رییس یک شبکه زیرزمینی نقل و انتقال کالا و خدمات است. هر کدام از این شخصیت ها داستان و ماجراجویی های خاص خود را دارند که ممکن است باعث درگیری آن ها با شخصیت های پدر و مادر در فصل دوم سریال Raised by Wolves شود.

PRI 175460409 - همه چیز در مورد بازیگران و داستان فصل دوم سریال Raised by Wolves

در مورد داستان فصل دوم سریال نیز چنین گفته شده است: مادر و پدر همراه با ۶ کودک انسانی خود، به یک کلونی خداناباور تازه تاسیس شده در منطقه استوایی رازآلود Kepler 22b خواهند پیوست. اما زندگی در این جامعه عجیب و غریب جدید تنها شروع دردسرهای این دوست در شرایطی که بارداری ترسناک مادر و «کودک طبیعی» باعث می شوند که بازمانده بشریت نیز در شرایط انقراض قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های علمی تخیلی سال ۲۰۲۰ ؛ از Alice In Borderland تا Snowpiercerدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا