K-popاخبار عمومیپسر جوان کره ایراهنمای مد و زیباییمردم کره‌ جنوبی

ویژگی‌های جسمی عجیب مردم کره‌جنوبی

در مورد مردم کره چه می دانید؟ این افراد ممکن است به دلیل فرهنگ محبوب K-pop خود که توسط گروه های پسر جوان کره ای محبوبیت یافته است، شناخته شوند. با این حال ما رازهای زیادی در مورد مردم کره به ویژه کره جنوبی نمی‌دانیم.

در مورد مردم کره چه می دانید؟ این افراد ممکن است به دلیل فرهنگ محبوب K-pop خود که توسط گروه های پسر جوان کره ای محبوبیت یافته است، شناخته شوند. با این حال ما رازهای زیادی در مورد مردم کره به ویژه کره جنوبی نمی‌دانیم.

در میان این اسرار، کره ای ها دارای خصوصیات جسمی هستند که آنها را از مردم سایر نقاط جهان متمایز می‌کند! آیا قبلاً می‌دانستید مردم کره عرق نمی کنند؟ و اینکه بازار خوشبو کننده در کره جنوبی محبوب نیست؟ ویژگی های منحصر به فرد بیشتر مردم کره را که در موارد زیر بررسی می کنیم!

ویژگی های بدنی منحصر به فرد کره ای ها!

آنها در تابستان عرق نمی‌کنند

388156 388 - ویژگی‌های جسمی عجیب مردم کره‌جنوبی

برای اکثر قریب به اتفاق مردم ، عرق به معنای بوی بد است. دلیل بوی بد عرق این است که نوعی باکتری روی پوست بدن از ترشحات غدد عرق تغذیه می کند و بوی بد تولید می‌کند.

مطالعات نشان داده است که افرادی که غدد Apocrine glands کمتری دارند ، بوی بد از خود متصاعد نمی‌کنند. کره‌ای ها به دلیل جهش ژنتیکی کمترین تعداد غدد عرق را دارند. همین امر آنها را به افرادی تبدیل کرده است که عرق آنها را بد بو نمی کند!

چین و چروک مغولی که کره‌ای ها دوستش ندارند

388157 436 - ویژگی‌های جسمی عجیب مردم کره‌جنوبی

چین و چروک‌های مغولی از نظر علمی به «چین های فوقانی» معروف است و این لایه های پوستی هستند که گوشه داخلی چشم را می پوشانند. این چین و چروک ها در کره ای ها بسیار رایج است و در 80 درصد مردم ظاهر می شوند. این چین و چروک ها باعث شده است که مردم کره و مردم دیگر کشورها مانند چین و ژاپن با چشمان بادامی خود متمایز شوند.  اگرچه این یک ویژگی منحصر به فرد است بسیاری از ساکنان آن کشورها برای از بین بردن لایه پوست بالای چشم به استفاده از ترفندهای زیبایی متوسل شده و به جراحی های زیبایی روی آورده‌اند.

لکه مغولی

388158 973 - ویژگی‌های جسمی عجیب مردم کره‌جنوبی

لکه مغولی با ماه‌گرفتگی کمی متفاوت است. این لکه در نتیجه تفاوت در تولید رنگدانه ملانین ظاهر می‌شود و معمولاً در دستان کودک یا پشت او به صورت رنگ سیاه مایل به آبی دیده می شود و شباهت زیادی به کبودی دارد.

این لکه ها غالباً قبل از رسیدن کودک به هفت سالگی از بین می‌روند. کودکان چینی و ژاپنی هم لکه های مغولی دارند، اما کودکان کره ای با ۹۷ درصد میزان، بالاترین جمعیت دارای لکه‌های مغولی را در میان مردم شرق دارند.

موم گوش خشک

388159 574 - ویژگی‌های جسمی عجیب مردم کره‌جنوبی

جرم گوش از تعریق و کراتین تشکیل شده است. افرادی که بوی بد بدن ندارند چون غدد تعرق ندارند موم گوش‌هایشان هم خشک است، در حالی که افرادی که غدد عرق بزرگتری دارند دارای جرم گوش خیس یا چسبنده هستند.

ژاپنی ها، چینی ها و کره‌ای ها به احتمال زیاد به جرم گوش خشک یا پوسته پوسته مبتلا می‌شوند، در حالی که 80٪ افراد سفید پوست و دارای پوست تیره دارای موم گوش مرطوب هستند.

فلاش آسیایی

388160 226 - ویژگی‌های جسمی عجیب مردم کره‌جنوبی

مردم کره، چین و ژاپن در بدن خود یک ویژگی به نام “جریان آسیایی” دارند که هنگام نوشیدن الکل ظاهر می‌شود. نشانه های این ویژگی قرمزی صورت، ضربان قلب سریع و حالت تهوع است. دلیل آن این است که بدن مواد شیمیایی الکل را به طور مؤثر متابولیزه نمی‌کند و خطر سیروز کبدی و سرطانها را در آنان افزایش می‌دهد.

منبع:تابناک با تو


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا