سلبریتی هاعکاسیفیلم و سریال

کناره گیری دیو باتیستا از ادامه بازی در فرانچایز Guardians of the Galaxy

[ad_1]

در طی ده سال گذشته، دنیای سینمایی مارول بازیگران بسیاری زیادی را در فرانچایزهای سینمایی خود به خدمت گرفته است. در سال ۲۰۱۴، فیلم Guardians of the Galaxy قهرمانان جدیدی را به این دنیا معرفی کرد، از جمله دیو باتیستا در نقش درکس ویرانگر. این بازیگر که در گذشته یک کشت گیر حرفه ای بوده، به عنوان یکی از بهترین بازیگران این فیلم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. با این وجود، باتیستا اعلام کرده است که بعد از بازی در فیلم مورد انتظار Guardians of the Galaxy Vol 3. از دنیای مارول کناره گیری خواهد کرد.

دیو باتیستا اعلام کرده است که بعد از بازی در فیلم مورد انتظار Guardians of the Galaxy Vol 3. از دنیای مارول کناره گیری خواهد کرد.

این بازیگر و ورزشکار قوی هیکل اخیراً برای پروموت کردن تازه ترین فیلمش با عنوان Army of the Dead در برنامه الن دجنرس حاضر شده و وقتی از او پرسیده شد که آیا حضور او در تازه ترین فیلم Guardians آخرین حضور وی در این فرانچایز است، باتیستا چنین پاسخ داد: «بله آخرین حضورم خواهد بود. عجیب است زیرا اخیراً در این مورد صحبت کرده ام… زیرا در مورد نگهبانان خیلی صحبت کرده ام… فکر نمی کردم این موضوع یک خبر جدید باشد. فکر می کنم همه می دانستند که اینطور خواهد شد. ما در سه گانه ها کار می کنیم. جیمز گان از قبل اعلام کرده که این آخرین فیلمش خواهد بود و وقتی جیمز برود من هم می روم».

دیو باتیستا اعلام کرده است که بعد از بازی در فیلم مورد انتظار Guardians of the Galaxy Vol 3. از دنیای مارول کناره گیری خواهد کرد.

علاوه بر این، باتیستا اعلام کرده که کناره گیری اش از بازی در این فرانچایز یک دلیل دیگر هم دارد: «و زمانی که Guardians 3 اکران شود من دیگر ۵۴ ساله خواهم بود. و در واقع بیرون آوردن پیراهن برایم سخت تر و سخت تر خواهد شد». این صحبت های باتیستا به این نکته اشاره دارد که شخصیت درکس ویرانگر در تمام طول فیلم های Guardians of the Galaxy با نیم تنه لخت ظاهر می شود. به جای پیراهن، بدن او از تتوهای قبیله ای پوشیده شده که فضای زیادی برای تجسم باقی نمی گذارد. دیو باتیستا در ادامه صحبت های خود چنین گفت: «این ماجراجویی به یک دایره کامل تبدیل شده است و من برای کنارکشیدن و پایان دادن به آن آماده ام».

دیو باتیستا اعلام کرده است که بعد از بازی در فیلم مورد انتظار Guardians of the Galaxy Vol 3. از دنیای مارول کناره گیری خواهد کرد.

رفتن باتیستا از این فرانچایز با توجه به رفتن جیمز گان موضوع عجیبی نیست زیرا تا قبل از آشنایی با گان، باتیستا سال ها بیکار بوده و علیرغم سال ها تجربه، امکان حضور در فیلم ها را نداشت. باتیستا در مصاحبه ای دیگر در این باره گفته است: «من دچار مشکل شده بودم، برای سه سال داشتم از گرسنگی می مردم. به سختی می توانستم شغلی پیدا کنم. در این مسیر افراد بسیار اندکی بودند که به من ایمان داستند اما جیمز کسی بود که واقعاً مسیر زندگی مرا تغییر داد».

بیشتر بخوانید: ۱۵ فیلم علمی تخیلی مورد انتظار سال ۲۰۲۱ که بسیاری منتظر اکران آن ها هستند


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا