اخبار داغ روز ایران و جهاناختصاصیگرانترینموبایل

گرانترین گوشی موبایل جهان را بشناسید! 11 گرانقیمت ترین گوشی های دنیا

امروز می خواهم اطلاعاتی را ارائه دهم که مطمئناً اکثر شما از آنها آگاه نیستید. برخی از تلفن ها هستند که تقریباً یک دهه عمر دارند اما با کمال تعجب آنها گران ترین تلفن های جهان هستند.

در این مطلب از آلامتو می خواهیم به 11 مورد از گران ترین موبایل های جهان بپردازیم، این تلفن های همراه بسیار منحصر به فرد و نادر هستند و شما نمی توانید آنها را در هر فروشگاه تلفن همراه پیدا کنید.


برای خرید گوشی موبایل مورد نظرتان وارد فروشگاه پلازیو شوید و از کد تخفیف pelazio استفاده کنید.


 1. آیفون پرنسس پلاس:

iphone princess plus - گرانترین گوشی موبایل جهان را بشناسید! 11 گرانقیمت ترین گوشی های دنیا

آیفون پرنسس پلاس در رده یازدهم لیست ما قرار می گیرد. توسط طراح معروف اتریشی پیتر آلوئیسون طراحی شده است. در حاشیه این موبایل گران قیمت 318 الماس به کار رفته است. قیمت این گوشی 176.400 دلار است.


 1. ورتو سیگنچر کبرا ( vertu signature cobra )

Vertu Signature Cobra 1 - گرانترین گوشی موبایل جهان را بشناسید! 11 گرانقیمت ترین گوشی های دنیا

ورتو به ساخت برخی از گران ترین و لوکس ترین تلفن های دنیا مشهور است و سنگچر کبرا نمونه دیگری از این دست است.

در جهان فقط 8 تلفن همراه سنگچر کبرا وجود دارد. هر کدام از آنها برچسب قیمت 310،000 دلار دارند. این تلفن همراه گران قیمت توسط شرکت جواهرات فرانسوی طراحی شده و پس از آن، در انگلستان مونتاژ شد.

این تلفن همراه فقط با روکش طلائی نیست، اما حیرت انگیز ترین ویژگی این گوشی یک مار کبرا است که خود را به دور گوشی پیچیده است. این گوشی همراه جذاب از طلای جامد ساخته شده است و حاوی چهارصد و سی و نه یاقوت و دو زمرد است.


 1. Goldvish Revolution

goldvish revolution - گرانترین گوشی موبایل جهان را بشناسید! 11 گرانقیمت ترین گوشی های دنیا

تلفن همراه Goldvish Revolution یک تلفن 488.150 دلاری با با برند سوئی گلدویش است که در دسته گران ترین موبایل های بازار قرار دارد.

ظاهر متفاوت این گوشی یکی از دلایل جذابیت آن است. برای ساخت این گوشی موبایل از طلای سفید و صورتی، الماس و چرم ریز با پوشش صفحه نمایش شیشه ای یاقوت کبود استفاده شده است. در طراحی این گوشی گران قیمت یک ساعت آنالوگ نیز به چشم می خورد.


 1. Gresso Luxor Las Vegas Jackpot

gresso luxor - گرانترین گوشی موبایل جهان را بشناسید! 11 گرانقیمت ترین گوشی های دنیا

این گوشی موبایل محصولی از شرکت گرسو است که با قیمت یک میلیون دلار و در تعداد محدود وارد بازار شده است. جالب است بدانید که برای ساخت این گوشی همراه از 180 گرم طلا و الماس سیاه استفاده شده است.

در صورت تقاضای مشتری برای داشتن تلفن متفاوت، از چوب یک درخت دویست ساله آفریقایی برای پنل پشتی آن استفاده می شود که قیمت آن را توجیه می کند و به جابیت گوشی می افزاید.


 1. Goldvish Le Million

Gildvish - گرانترین گوشی موبایل جهان را بشناسید! 11 گرانقیمت ترین گوشی های دنیا

این دومین تلفن همراهی از خانواده گلدویش است که در لیست گران ترین موبایل های دنیا جای می گیرد.

گلدویش یک برند مشهور و لوکس است که با محصولات خود تجربه منحصر به فردی برای مشتری به ارمغان می آورد. طراحی این گوشی توسط طراح جواهرات و ساعت مچی، امانوئل گوئیت انجام شده بود و این تلفن رکورد منحصر به فرد ترین و گران قیمت ترین گوشی جهان را شکست و در گینس ثبت شد.

این محصول از 18 قیراط طلای سفید و 120 قیراط الماس درجه VVS-1 ساخته شده است و دارای صفحه نمایشی از جنس یاقوت کبود است. گلدویش به منحصر به فرد بودن محصولات خود مطمئن بود و تنها سه تلفن برای ایجاد یک کلاس جدید از سری نسخه های محدود خود تولید کرد.


 1. Diamond Crypto

diamond crypto - گرانترین گوشی موبایل جهان را بشناسید! 11 گرانقیمت ترین گوشی های دنیا

گوشی هوشمند Diamond Crypto با عبور از یک میلیون دلار، گرانترین گوشی هوشمند دنیا محسوب می شود. این گوشی همراه توسط آلیسون طراحی و توسط JSC Ancort ساخته شده است.

بیشتر قسمت های این گوشی از پلاتین جامد ساخته شده است در حالی که آرم و دکمه خانه از طلای رزگلد ساخته شده اند. در طراحی این گوشی همراه، 50 الماس حکاکی شده می بنید که شامل نادرترین انواع الماس آبی است و بخش کوچکی از چوبی که در طرفین تلفن کار شده از Macassar Ebony ساخته شده است.

یکی دیگر از دلایل جذابیت این تلفن همراه فناوری رمزگذاری ویژه آن است، که اطلاعات شخصی مالک را ایمن ساخته است.


 1. آیفون 3جی کینگ باتن (iPhone 3G Kings Button)

iPhone King button - گرانترین گوشی موبایل جهان را بشناسید! 11 گرانقیمت ترین گوشی های دنیا

آیفون 3جی کینگ باتن، پنجمین تلفن همراه گران قیمت در جهان است. در واقع این یک آیفون منحصر به فرد است. هزینه این تلفن همراه 2.5 میلیون دلار است. می خواهید بدانید که چرا نام کینگ باتن به این تلفن همراه داده شده است؟ به این خاطر که تنها دکمه خانه (home) در آیفون 3 با الماس 6.6 قیراطی جایگزین شده است.

جذابیت دیگری که در این گوشی بسیار خودنمایی می کند، نوار طلای سفید لبه های گوشی که با یکصد و سی و هشت الماس تزئین شده است.

این آیفون زیبا توسط یک اتریشی به نام پیتر آلیسون طراحی شده است. اما اگر مجبور باشم بهترین ویژگی این آیفون را انتخاب کنم، مطمئناً دکمه خانه الماس خواهد بود. این ویژگی منحصر به فرد از این آیفون یک شاهکار استثنایی تمام عیار ساخته است. واقعا چه چیزی مجلل تر و شیک تر از الماس؟


ایران مموری سامانه ای است که تامین کنندگان و واردکنندگان کالا در آن اقدام به فروش و عرضه محصولات خود می کنند و همینطور خریداران می توانند بدون واسطه از تامین کنندگان خریدهای خود را انجام دهند و وظیفه ایران مموری وصل کردن هرچه بهتر و با سهولت بیشتر دو طرف به یکدیگر است.

iranmemory - گرانترین گوشی موبایل جهان را بشناسید! 11 گرانقیمت ترین گوشی های دنیا


 1. Goldstriker iPhone 3GS Supreme

iphone 3gs supreme - گرانترین گوشی موبایل جهان را بشناسید! 11 گرانقیمت ترین گوشی های دنیا

Goldstriker یک نمونه دیگر از محصولات آیفون در این لیست است. همانند کینگ باتن در این گوشی هم دکمه هوم یا خانه از الماس ساخته شده با این تفاوت که در این نسخه، جرم الماس آن بیشتر است. این شاهکار بی نظیر کار استادانه “استوارت هوگس” است. دویست و هفتاد و یک گرم طلای بیست و دو عیار در این تلفن همراه جای گرفته است.

جالب است بدانید که حاشیه این آیفون از یکصد و سی و شش الماس ساخته شده است. آرم سیب پنل پشتی آن نیز از پنجاه و سه الماس تشکیل شده است. این تلفن همراه با مبلغ 3.2 میلیون دلار در دسترس است. مانند کینگ باتن ، Gold Striker نیز برای دکمه خانه یک الماس تک برش دارد، اما با این تفاوت که به الماس 7.1 قیراطی مجهز شده است.


 1. iPhone 4 Diamond Rose Edition

Diamond rose i phone 4 - گرانترین گوشی موبایل جهان را بشناسید! 11 گرانقیمت ترین گوشی های دنیا

سومین تلفن همراه گران قیمت دنیا هم یک آیفون است! این گوشی موبایل یکی از شاهکارهای Stuart Hughes است. این محصول آیفون یک تلفن همراه ارزشمند و خاص بوده و بسیار نادر است. این آیفون از رزگلد جامد ساخته شده است. علاوه بر طلای به کار رفته در این گوشی گران قیمت، پانصد تکه الماس نیز در آن به کار رفته است.

لوگو سیب پنل پشتی گوشی نیز متشکل از 53 الماس است. مانند دو آیفون قبلی لیست ما، این گوشی نیز به یک دکمه خانه ساخته شده با الماس مجهز شده است.

نکته جالب توجه دیگر اینکه در وسط دکمه هوم یا خانه، یک الماس تک برش صورتی 7.4 قیراطی وجود دارد. این گوشی دارای برچسب قیمت 8 میلیون دلار است.


 1. Stuart Hughes iPhone 4s Elite Gold

2 1 - گرانترین گوشی موبایل جهان را بشناسید! 11 گرانقیمت ترین گوشی های دنیا

و باز هم Stuart Hughes با طراحی بی نظیرش، عنوان طراح دومین گوشی گران قیمت دنیا را از آن خود کرد. قطعا دومین تلفن گران قیمت جهان با انتظارات زیادی همراه است. این یک گوشی کاملاً دست ساز است.

همانطور که در تصویر می بینید الماس هایی که به طور منظم دور تا دور گوشی جای گرفته اند، زیبایی خیره کننده ای به آن بخشیده اند. پنل پشت و لوگو نیز از طلای بیست و چهار قیراط ساخته شده است.

آرم سیب پنل پشتی از پنجاه و سه الماس تشکیل شده است. همانند گزینه های قبل، دکمه هوم آن از الماس ساخته شده است. اما این یک الماس بزرگ 8.6 قیراطی است.

بسته بندی این آیفون بسیار جذاب و سلطنتی است. جعبه ای که این گوشی در آن قرار گرفته است از پلاتین جامد ساخته شده و بر روی درب آن، با چندین سنگ قیمتی نادر نظیر اپال، استار سان استون ، روتیل کوارتز، چاروئیت و پیترسیت قرار گرفته است. قیمت این گوشی آیفون 9.4 میلیون دلار است.


 1. Falcon Supernova iPhone 6 Pink Diamond

1 1 - گرانترین گوشی موبایل جهان را بشناسید! 11 گرانقیمت ترین گوشی های دنیا

این شما و این گران قیمت ترین موبایل دنیا!

این گوشی مثل گوشی های قبل شامل صدها تکه الماس نیست، اما جالب است بدانید که یک الماس صورتی خیره کننده در پنل پشتی آن تعبیه شده و کل این گوشی زیبا با یک پوشش از طلای 18 عیار احاطه شده است. Falcon Diamond Falcon Supernova در حال حاضر متعلق به همسر ثروتمندترین مرد آسیا، نیتا امبانی است. قیمت گرانترین تلفن همراه جهان 48.5 میلیون دلار است.

همچنین بخوانید: زیباترین لپ تاپ های بازار

digido - گرانترین گوشی موبایل جهان را بشناسید! 11 گرانقیمت ترین گوشی های دنیا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا