اصول شیک پوشی برای خانم هااصول لباس پوشیدن خانم هابهتر لباس پوشیدنتیپزادسته‌بندی نشدهدنیای مدست لباسشیک به نظر رسیدنطرز لباس پوشیدن جذابنکات و ترفند ها

7 راه ساده برای بهتر لباس پوشیدن | چگونه لباس بپوشیم

7 راه ساده برای بهتر لباس پوشیدن

7 راه ساده برای بهتر لباس پوشیدن : یادگیری بهتر لباس پوشیدن ممکن است دشوار به نظر برسد اما انجام چند قدم ساده برای استایل خود در واقع بسیار ساده است و از اینجا شروع می شود!

خوب لباس پوشیدن هرگز برای من طبیعی نبود برای بهبود استایل و لباس پوشیدنم مجبور شدم چند کار انجام دهم. بنابراین می‌خواستم کار ساده‌ای را که انجام می‌دهم به اشتراک بگذارم تا به من کمک کند هر روز بهترین لباسم را بپوشم.

راه های ساده برای بهتر لباس پوشیدن

1. لباس را مرتب بپوشید

بعد از پوشیدن لباس، همیشه یک لحظه وقت می گذارم تا آن را تمیز کنم. منظور استایل و صاف کردن است! این موارد می‌تواند شامل بستن مناسب آستین‌ها روی پیراهن یا شلوار، نیمه بستن برای شکل دادن به لباس‌تان باشد موهای گربه/سگ را از لباس‌هایتان بردارید، مطمئن شوید که درزهای روی شانه‌ها و پاهایتان در یک خط درست قرار گرفته‌اند و مطمئن شوید که هیچ چیز در موقعیت نامناسبی پیچ خورده یا گیر نکرده است.

قبل از خروج از خانه همیشه یک لحظه وقت بگذارید و آخرین نگاه دقیق خود را در آینه بیندازید. گاهی اوقات دوست دارم از آینه فاصله بگیرم و دوباره جلوی آینه بروم تا خودم را با چشمان تازه بررسی کنم.

بیشتر بخوانید: 7 نکته استایلی که باید بدانید | چگونه شیک لباس بپوشیم

2. بالا به پایین تعادل

منظور من از این، این است که وزن لباس خود را در نیمه بالایی بدن خود به نیمه پایینی بدن خود متعادل کنید. تسلط بر تعادل اغلب می تواند کار سختی باشد بنابراین اگر فوراً به این کار دست نیافتید نگران نباشید اما در زیر مثال و استثنا می‌آورم.

برای مثال اگر شکل بدن شما مثلثی معکوس است (بالا بزرگتر از پایین هستید) ممکن است هنگام پوشیدن تاپ شانه های پف کرده با شلوار جین تنگ، احساس خوبی نداشته باشید. این به این دلیل است که تاپ شانه ای پف کرده تاکید بیشتری بر نیمه بالایی بدن شما دارد.

ba480b21afad4bbb3b3a791d57cc916d - 7 راه ساده برای بهتر لباس پوشیدن | چگونه لباس بپوشیم

اما بگویید که واقعاً این تاپ شانه‌دار پف‌دار را دوست دارید و می‌خواهید آن را ست کنید، خوب یک راه حل سریع این است که تاپ شانه‌دار پفی را با یک دامن خط A ست کنید. دامنی که از قسمت کمر به داخل کشیده می شود اما در قسمت پایین پرتر است تا به تعادل تناسب شما کمک کند.

با این گفته من شدیداً به پوشیدن هر چیزی که به شما احساس راحتی و اعتماد به نفس می دهد اعتقاد دارم، و اگر این برخلاف قوانین سبک «عمومی» است آن را دنبال کنید! اعتماد به نفس بخش مهمی از سبک است.

بیشتر بخوانید: چگونه در زمستان گرم و شیک بمانیم

3. قانون 3 رنگ

برای اطمینان از ایجاد یک لباس منسجم، از 3 رنگ بیشتر استفاده نکنید. این می تواند در مورد استایل نهایی مانند کفش یا ژاکت کمک کند.

اگر احساس می کنم گیر کرده ام، قانون 3 رنگ را به خاطر می آورم و همیشه به من کمک می کند تا قطعه مناسب را بگیرم و رنگ دیگری که ممکن است لباس را تحت تأثیر قرار دهد، اضافه نکنم.

3 رنگ همچنین می توانند تن یا سایه های یک رنگ باشند. به عنوان مثال شما می توانید دو سایه آبی را در یک لباس به اضافه 2 رنگ اضافی داشته باشید و این قانون همچنان قانون 3 رنگ در نظر گرفته می شود.

How To Dress Better 3 Colour Rule - 7 راه ساده برای بهتر لباس پوشیدن | چگونه لباس بپوشیم

4. استفاده از اکسسوری به درستی

اکسسوری ها تاثیر زیادی در لباس نهایی شما دارند گاهی اوقات وقتی عجله داریم می‌توانیم آن‌ها را فراموش کنیم اما اگر می‌خواهید بهتر لباس بپوشید، به شما پیشنهاد می‌کنم که عادت کنید همیشه اکسسوری بپوشید. من به خودتان توصیه می کنم چند اکسسوری روزمره پیدا کنید که ساده باشند و با هر چیزی در کمد لباس شما جور در می آیند.

برای من این تکه ها حلقه های طلایی کوچک، گردنبند آویز طلا، عینک آفتابی خنثی، ساعت و انگشتر طلایی و کیف چرمی بژ است.

بسته به رنگ پوستتان، ممکن است ترجیح دهید از جواهرات نقره استفاده کنید اغلب افرادی که ته رنگ سردتری دارند ترجیح می دهند از جواهرات نقره ای استفاده کنند زیرا پوست آنها را بیشتر تحسین می کند. وقت خود را صرف آنچه که ترجیح می دهید.

بیشتر بخوانید: مد زنانه دهه 40 چگونه شیک و با اعتماد به نفس به نظر برسیم؟

5. رنگ های خود را هماهنگ کنید

اطمینان از تطابق رنگ‌های لباس شما عامل بزرگی در یادگیری بهتر لباس پوشیدن است. من معمولاً به پینترست می‌روم و به دنبال لباسی با رنگ‌هایی می‌گردم که می‌خواهم بپوشم.

اگر نتایج جستجو بدون طیف بسیار مناسبی از لباس‌ها با آن رنگ‌ها بازگردد این یک پرچم قرمز است. کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که در مورد موارد خاص خود در کمد لباس خود تحقیق کنید و بدانید که چه رنگ هایی با آن کالا به خوبی کار می کنند. 

How To Dress Better Know What Colours Suit You 3395620288 1624947619432 - 7 راه ساده برای بهتر لباس پوشیدن | چگونه لباس بپوشیم

به عنوان یک نکته دانستن اینکه چه رنگ هایی با رنگ پوست شما مطابقت دارد نیز یک راه عالی برای بهتر لباس پوشیدن است. برخی از رنگ‌ها می‌توانند چشمان شما را درخشان کنند و برخی دیگر می‌توانند باعث ناخوشایندی شما شوند.

وقت گذاشتن روی اینکه چه رنگ هایی پوست و چشمان شما را برجسته می کند سرمایه گذاری بزرگی برای استایل شخصی است.

از شخصی که به او اعتماد دارید بخواهید مدتی را با شما بگذراند و رنگ ها را در کمد لباس شما بررسی کند و آنها را روی پوست شما نگه دارد.

6. لباس خود را از شب قبل برنامه ریزی کنید

برنامه ریزی از قبل برای لباس های خود بهترین راه برای اطمینان از اینکه لباس بهتر می پوشید است این بدان معنی است که شما می توانید به جای عجله قبل از خروج از خانه، برای چیدن لباس های عالی وقت بگذارید.

و بعد از مدتی، برنامه ریزی برای لباس هایتان چیزهای بیشتری در مورد استایل و مد به شما یاد می دهد و در نهایت به طور کلی بهتر لباس می پوشید.

7. مطمئن شوید که کمد شما مرتب است

اگر می‌خواهید بهتر لباس بپوشید دانستن اینکه چه چیزی در کمد لباس شما وجود دارد در واقع کار بسیار بزرگی است (ممکن است اینطور به نظر نرسد، اما اینطور است!) داشتن یک کمد منظم تضمین می‌کند که دقیقاً بدانید چه چیزی دارید و چه چیزی ندارید.

شما می دانید که گزینه های شما چیست. سازماندهی به شما کمک می کند تا در آینده چیزهای درستی بخرید. هرچه بیشتر در مورد کمد لباس خود بدانید عادات خرید شما بهتر خواهد بود در نهایت چیزهایی را خریداری می کنید که در واقع با سایر اقلام موجود در کمد لباس شما مطابقت دارند.

من زمان زیادی را در کانال یوتیوب خود صرف صحبت در مورد برنامه ریزی کمد لباس، ایده های لباس، سبک شخصی و کمدهای کپسولی می کنم. از زمانی که برای کمد لباس خودم کار می کنم دیگر برای چیدن لباس ها مشکلی ندارم و کاملاً عاشق کمد لباسم شده ام.

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی 10 نکته برای شیک به نظر رسیدن با بودجه کم! این مقاله را هم بخوانید و نظرات و یا پیشنهادات خودتان را برای ما در پایین همین پست به اشتراک بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا