استایل بازیگرانبازیگرانبررسی استایلمد و لباس

استایل لیندا کیانی در جشنواره جهانی فجر – مد و لباس

[ad_1]

استایل لیندا کیانی در جشنواره جهانی فجر

خوب سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر هم شروع شد بریم که نگاهی به استایل خانم لیندا کیانی در این مراسم داشته باشیم. با سایت تفریحی جیران همراه باشید.

استایل لیندا کیانی در جشنواره جهانی فجر

خانم کیانی در این جشنواره مانتو نوار دوزی و سوزن دوزی شده، با برش مورب در جلوی مانتو و جیب های فیلتابی، از خانه مد یاستی بر تن داشتند.

لیندا کیانی

موارد پیشنهادی


استایل لیندا کیانی

ست کردن این مانتو با دامن شلواری مشکی باعث کوتاه نمایی در قد شده بود و اگر رنگ این شلوار سفید بود تاثیرش در کوتاه نمایی کمتر می شد یا حتی انتخاب شلوار سفید راسته گزینه ی بهتری بود.

بازیگر ایرانی

گوشواره های زیبای سکه ای خانم کیانی با جزئیات سکه دوزی شده در مانتو ست شده بود.

کیف انتخابی هم کیف دستی بود، که کیف دوشی با بند زنجیردار یا ساده، در ابعاد کوچک می توانست انتخاب بهتری باشد.

استایل مو هم مثل همیشه ساده و فرق وسط بود.

لیندا کیانی در جشنواره فجر

کیانی ، لیندا (متولد 14 سپتامبر 1980 ، آبادان)

ایشان بازیگر تلویزیون و سینما است و دارای مدرک کارشناسی ارشد فلسفه است. وی دوره های بازیگری را زیر نظر بازیگران و بازیگران مشهوری مانند محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان گذراند. او همچنین دوره های سخنوری و بدن را گذراند.

تصاویر لیندا کیانی

دبیرخانه جشنواره ، بخشی از بنیاد سینمایی فارابی ، برنامه ریزی ، سازماندهی و صحنه پردازی جشنواره بین المللی فیلم فجر را بر عهده دارد. جشنواره بین المللی فیلم فجر که از سال 1982 توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در فوریه هر سال و در سالگرد انقلاب اسلامی ایران برگزار می شود ، مهمترین رویداد سینمایی در کشور است و نه تنها محصول تولیدات محلی سینمایی را ارائه می دهد ، بلکه همچنین مجموعه ای نمایندگی از فیلم ها را از سراسر جهان ارائه می دهد. در حقیقت جشنواره فجر به عنوان پلی بین جوامع فیلم از شرق و غرب عمل می کند.

بازیگران ایرانی

 

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا