سریال خارجیفیلم و سریال

اعلام رسمی آغاز تولید سریال «خاندان اژدها»؛ اسپین آف «بازی تاج و تخت» کلید خورد

پس از انتشار اخبار و تصاویری غیر رسمی طی روزهای اخیر، حالا بالاخره می توانیم سریال «خاندان اژدها» (House Of Dragon) را رسماً «در دست تولید» بخوانیم چون در حساب های رسمی دست اندرکاران سریال در شبکه های اجتماعی، تصاویری منتشر شده که دیگر جای هیچ شکی باقی نمی گذارد. ساخت سریال «خاندان اژدها»، اسپین آف سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) با محوریت تارگرین ها و جنگ داخلی مشهورشان، دیگر واقعاً آغاز شده است.

بعد از انتشار چند توییت پرابهام در حساب های رسمی شبکه اچ‌بی‌او مکس و سریال «بازی و تاج» که باعث سردرگمی مخاطبان شده بود، توییتر «بازی تاج و تخت» بالاخره با انتشار تصویر زیر و شرحی ساده با این مضمون که «آتش چیره خواهد شد» بالاخره رسماً اعلام کرد تولید سریال House of Dragon از دیروز آغاز شده است.

HoTD production 1 1024x683 1 - اعلام رسمی آغاز تولید سریال «خاندان اژدها»؛ اسپین آف «بازی تاج و تخت» کلید خورد

چیزی نگذشت که توییتر رسمی سریال House of Dragon هم تصاویری منتشر کرد که عمدتاً از بازیگران اصلی کار بود و آن ها را پشت میز در حال مطالعه نشان می داد:

HoTD production 1 1024x683 1 - اعلام رسمی آغاز تولید سریال «خاندان اژدها»؛ اسپین آف «بازی تاج و تخت» کلید خورد

ریس ایفانز در نقش اوتو هایتاور

HoTD production 1 1024x683 2 - اعلام رسمی آغاز تولید سریال «خاندان اژدها»؛ اسپین آف «بازی تاج و تخت» کلید خورد

اولیویا کوک در نقش آلیسنت هایتاور

HoTD production 1 1024x683 3 - اعلام رسمی آغاز تولید سریال «خاندان اژدها»؛ اسپین آف «بازی تاج و تخت» کلید خورد

مت اسمیت در نقش شاهزاده دیمون تارگرین

HoTD production 1 1024x683 4 - اعلام رسمی آغاز تولید سریال «خاندان اژدها»؛ اسپین آف «بازی تاج و تخت» کلید خورد

پدی کانسیداین در نقش شاه ویسریس تارگرین

HoTD production 1 1024x683 5 - اعلام رسمی آغاز تولید سریال «خاندان اژدها»؛ اسپین آف «بازی تاج و تخت» کلید خورد

استیو توسانت در نقش مار دریا

HoTD production 1 1024x683 6 - اعلام رسمی آغاز تولید سریال «خاندان اژدها»؛ اسپین آف «بازی تاج و تخت» کلید خورد

اما دارسی در نقش رانیا تارگرین

حساب بریتانیای شبکه اچ‌بی‌او هم همین تصاویر را منتشر کرد. اینستاگرام سریال House of Dragon هم علاوه بر انتشار این تصاویر اعلام کرد که این مجموعه قطعاً در سال ۲۰۲۲ پخش خواهد شد.

چند روز قبل نیز تصاویری غیر رسمی از محل فیلمبرداری سریال House of Dragon در انگلیس منتشر شد که توسط هواداران کنجکاو و تیزبین سریال «بازی تاج و تخت» گرفته شده بود.

این تصاویر از آغاز تولید اسپین آف «بازی تاج و تخت» حکایت داشت که بر اساس کتاب «آتش و خون» جورج آر. آر. مارتین، مجموعه ای از داستان ها و اسناد تاریخی مربوط به خاندان تارگرین، ساخته خواهد شد. House of Dragon به نخستین روزهای خاندان تارگرین خواهد پرداخت، از جمله برخی اجداد شخصیت دنریس استورمبورن در سریال «بازی تاج و تخت». داستان این سریال در صدها سال پیش از مجموعه ی اصلی رخ می دهد.

SEI 75527649 - اعلام رسمی آغاز تولید سریال «خاندان اژدها»؛ اسپین آف «بازی تاج و تخت» کلید خورد

SEI 75527632 - اعلام رسمی آغاز تولید سریال «خاندان اژدها»؛ اسپین آف «بازی تاج و تخت» کلید خورد

اما در این تصاویر نکته ی جالب توجهی وجود داشت که از چشمان تیزبین هواداران سریال «بازی تاج و تخت» پنهان نماند. در تصاویر منتشر شده از محل فیلمبرداری، طاقی سنگی به چشم می خورد که نشانی در بالای آن حک شده بود. این نشان که یک اسب دریایی بود احتمالاً به یک خاندان اشرافی مربوط می شود که برای اولین بار در سریال House of Dragon با آن ملاقات خواهیم کرد. در حقیقت، خوانندگان کتاب «آتش و خون» (Fire & Blood) جورج آر.آر. مارتین معتقدند این نشان به خاندان ولاریون تعلق دارد. اگر گمانه زنی ها درست باشد، محل فیلمبرداری با آن دروازه ی طاق دارش ممکن است جزیره دریفتمارک، محل زندگی لرد کورلیس ولاریون باشد. ولاریون ها گرچه از خاندان های اشرافی عالی رتبه ی عصر خود بودند اما در نهایت از میان رفتند و در سریال «بازی تاج و تخت» هیچ اشاره ای به آن ها نشده بود.

SEC 75848461 - اعلام رسمی آغاز تولید سریال «خاندان اژدها»؛ اسپین آف «بازی تاج و تخت» کلید خورددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا