اخبارجنسیسرندرکوپههیوندای

رندر غیررسمی از جنسیس کوپه احیا شده

[ad_1]

جنسیس در خارج از صنعت خودرو می‌تواند معانی مختلفی داشته باشد. برخی افراد شاید آن را به نام یک گروه موسیقی انگلیسی بشناسند اما اکثر ماشین بازها جنسیس را به عنوان بازوی لوکس هیوندای می‌شناسند. به همین خاطر اخیراً انتشار رندری از جنسیس کوپه احیا شده نظر ما را به خود جلب کرده است. جنسیس کوپه سال‌ها پیش به عنوان محصولی اسپورت از هیوندای تولید شده و در کشور ما نیز طرفداران زیادی دارد.

پیش از آنکه هیوندای تصمیم به ایجاد زیر برند جنسیس بکند خودروی جنسیس کوپه را بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶ تولید کرد. اگرچه این خودروها در بازارهای جهانی به موفقیت بالایی دست نیافت اما شاید این خودروی کوپه دوباره احیا شود. ما قبلاً نشانه‌هایی از این موضوع را دیده‌ایم که آشکارترین آن‌ها معرفی کانسپت جنسیس X می‌باشد.

در این رندرها شاهد بسیاری از عناصر طراحی کانسپت جنسیس X می‌باشیم. یکی از نکات اصلی به طراحی چراغ‌های جلو مربوط می‌شود. نمای جلوی این خودرو تحت تأثیر چراغ‌های جداگانه بوده است. همین موضوع درباره بخش عقب و چراغ‌ها نیز صدق می‌کند.

اگرچه کانسپت جنسیس X جذابیت زیادی دارد اما احتمالاً نسخه نهایی تولیدی در صورت تبدیل شدن به واقعیت برخی تعدیل‌ها را تجربه خواهد کرد. البته بزرگ‌ترین سؤال به زیر کاپوت مربوط می‌شود.

کانسپت جنسیس X برای آینده‌ای تمام الکتریکی تدارک دیده شده است. البته طراح رندر جنسیس کوپه می‌گوید شاید این خودرو در صورت تولید از پیشرانه ۳.۵ لیتری توربوی ۳۷۹ اسب بخاری G80 سدان و GV80 کراس اوور استفاده کند. صرف‌نظر از قوای محرکه مورد استفاده، واضح است که جنسیس در بخش طراحی هیچ کمبودی برای جنسیس کوپه نخواهد داشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا