سلبریتی هافرهنگ و هنرفیلم و سریال

ساخت سریال The Last of Us با بازیگران و سازندگان بازی تاج و تخت و چرنوبیل

[ad_1]

سریال تلویزیونی The Last of Us از محصولات جدید شبکه HBO کارگردانان و بازیگران خود را شناخت. این سریال که با بازی پدرو پاسکال و بلا رمزی، بازیگران سریال Game of Thrones در دو نقش اصلی جوئل و الی ساخته می شود، اقتباسی از یک بازی ویدیویی پساآخرالزمانی بسیار مشهور به همین نام است. گابریل لونا بازیگر سریال S.H.I.E.L.D. نیز در این سریال جدید نقش تامی، برادر جوئل را بازی خواهد کرد. نکته جالب دیگر نیز حضور کرگ مازین خالق سریال بی نقص Chernobyl در نقش شورانر است در حالی که نیل دراکمن نویسنده و کارگردان هنری بازی های The Last of Us نیز در ساخت این سریال نقش خواهد داشت.

سریال تلویزیونی The Last of Us از محصولات جدید شبکه HBO با مشارکت سازندگان بازی تاج و تخت و چرنوبیل ساخته خواهد شد

داستان سریال The Last of Us در زمانی حدود ۲۰ سال پس از یک اتفاق آخرالزمانی رخ می دهد که یک سری قارچ های جهش یافته باعث شده اند انسان ها به مخلوقاتی بی مغز و مهاجم شبیه زامبی ها تبدیل شوند. پدرو پاسکال در این سریال نقش یک بازمانده بسیار سرسخت را بازی می کند که ماموریت دارد الی را از منطقه قرنطینه بسیار ناخوشایندی که ایجاد شده، فراری دهد. چیزی که در ابتدا قرار بوده یک ماموریت عادی برای جوئل باشد به یک ماجراجویی ترسناک و عاطفی تبدیل می شود در حالی که دو بازمانده راه خود را در یک دنیای پساآخرالزمانی ویران شده باز می کنند و در طی مسیر بیشتر به هم نزدیک شده و بارها همدیگر را نجات می دهند.

سریال تلویزیونی The Last of Us از محصولات جدید شبکه HBO با مشارکت سازندگان بازی تاج و تخت و چرنوبیل ساخته خواهد شد

بر اساس گزارش مجله ورایتی، جاسمیلا ژبانیچ و علی عباسی نقش کارگردانان این سریال را خواهند داشت. پیش از این اعلام شده بود که کانتمیر بالاگوف، فیملساز روسی، کارگردانی اپیزود آزمایشی این سریال را بر عهده داشته و یوهان رنک کارگردان سریال Chernobyl نیز به عنوان کارگردان در این سریال حضور خواهد داشت. کرگ مازین که سابقه زیادی در کارگردانی ندارد نیز ممکن است کارگردانی برخی از اپیزوهای سریال جدید The Last of Us را بر عهده داشته باشد. در حالی که هنوز مشخص نیست هر کارگردان چه اپیزودهایی و چه تعداد از اپیزودهای سریال را خواهد ساخت، می توان گفت که تیمی بسیار بااستعداد اما کمتر شناخته شده از کارگردانان، ساخت این سریال را بر عهده دارند، سریالی که نام های بسیار شناخته شده ای را به عنوان بازیگر در اختیار دارد.

سریال تلویزیونی The Last of Us از محصولات جدید شبکه HBO با مشارکت سازندگان بازی تاج و تخت و چرنوبیل ساخته خواهد شد

جاسمیلا ژبانیچ کارگردان بوسنیایی است که تازه ترین فیلم او با عنوان Quo vadis Aida، از نامزدهای کسب جایزه اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان امسال است. علی عباسی نیز یک کارگردان ایرانی الاصل است که با فیلم Border در سال ۲۰۱۸ در جشنواره کن خبرساز شد. کنار هم جمع کردن چنین تیمی از بازیگران و کارگردانان نشان می دهد که شبکه HBO می خواهد دنیایی تاریک و وفادار به منبع اصلی را به تصویر بکشد. فیلمبرداری سریال The Last of Us تابستان امسال آغاز خواهد شد.

بیشتر بخوانید: فرزندان فرانک گلگر در ابتدا و انتهای سریال Shameless چند ساله بودند؟

امیلیا کلارک و الیویا کلمن به سریال Secret Invasion پیوستند


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا