آدرس سایت ثبت نام مسابقه دورهمیثبت نام مسابقه مهران مدیریسایت dorehamitv.irفصل پنجم دورهمیهنری

سایت ثبت نام مسابقه دورهمی مهران مدیری dorehamitv.ir

[ad_1]

سری پنجم دورهمی با شکلی کاملا متفاوت با اجرای مهران مدیری برای بالا بردن سطح آگاهی عمومی و دانش جوانان است. دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهها می توانند با مراجعه به سایت شبکه نسیم در این مسابقه مهیج، عجیب و سخت ثبت نام کنند.

 مسابقه دورهمی

آنطور که از شواهد پیداست مدیری قرار است تنها از نام «دورهمی» در این برنامه استفاده کند و همانطور که خودش اعلام کرده است سبک و سیاق متفاوتی خواهد داشت. باید دید آیا این برنامه مدیری نیز می‌تواند همچون چند فصل گذشته «دورهمی» با استقبال خوب مخاطبان شبکه نسیم مواجه شود یا خیر.
مهران مدیری هم در تیزر سری پنجم برنامه دورهمی، آن را جذاب، عجیب و مهیج معرفی کرد و گفت این مسابقه در حوزه اطلاعات عمومی تولید شده و سوالات آن مانند نمونه‌های مشابه در زمینه سینما، تئاتر، ادبیات، تاریخ، موسیقی و هنر‌های تجسمی خواهد بود.

.

در جدیدترین خبر منتشر شده از سوی پیج رسمی برنامه دورهـمی، تیزر فصل پنجم دورهمی پخش شده و گفته شده که سری پنجم این برنامه احتمال دارد پس از پایان ماه صفر و در تابستان روانه آنتن شبکه نسیم شود.

پیش از آنکه فصل چهارم دورهـمی به پایان رسد، مهران مدیری کارگردان این برنامه، در قسمت آخر دورهمی که با حضور احسان علیخانی اجرا شد؛ گفته بود که تاکنون ساخت سری پنجم برنامه قطعی نشده و فعلا درگیر ساخت سریالش برای شبکه نمایش خانگی است.

اما اکنون پس از گذشت دوماه و در اواسط پخش سریال جدیدش، خبر‌هایی از ساخت سری پنجم دورهمـی به گوش رسیده و مدیری در تیزر فصل جدید این برنامه اعلام کرده که مردم باید منتظر بخش‌های متفاوتی از دورهمی باشند.

او فصل تازه دورهمـی را مسابقه‌ای عجیب و سخت می‌داند که در آن از بازوی روباتیک استفاده می‌شود و تمرکز روی سوالات فرهنگی و سینمایی است.

آدرس سایت ثبت نام مسابقه دورهمی

فصل پنجم مسابقه دورهمی

مراحل ثبت نام

همراهان عزیز، برای ثبت نام در مسابقه ی بزرگ دورهمـی لطفا این مراحلی که در عکس ها گفته شده رو انجام بدید تا اطلاعات و ثبت نام شما با موفقیت به پایان برسد؛

 

مسابقه دورهمی

 

مسابقه دورهمی

 

مسابقه دورهمی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا