اخباربنتلیطراحی داخلیقایقلوکس

طراحی کابین قایقی بسیار لوکس توسط بنتلی

خودروها و قایق‌های بسیار لوکس از برخی جهات شبیه همدیگر هستند و بنتلی نیز جدای از برندهایی همچون رولزرویس و محصول بوت تیل فوق‌العاده گران‌قیمتش جزو برندهای سطح بالای دنیا محسوب می‌شود. البته این خودروساز بریتانیایی کمی جلوتر از رقبا حرکت کرده است. بنتلی اخیراً با شرکت Contest برای طراحی کابینی سفارشی برای قایق یکی از مشتریان خود استفاده کرده است. طراحی کابین این قایق با کابین بنتلی کانتیننتال GT V8 هماهنگی زیبایی دارد.

Bentley Contest 59 Yacht CS Interior 2 767x431 - طراحی کابین قایقی بسیار لوکس توسط بنتلی

سرویس طراحی بنتلی اقدام به بازطراحی کابین این قایق کرده و در طی این فرایند با سازنده دانمارکی قایق‌های لوکس همکاری داشته است. خودروی مالک این قایق از پوشش چرم قرمز در کابین استفاده کرده و همین پوشش در قایق نیز دیده می‌شود. به این مورد باید دوخت های الماسی شکل را نیز اضافه کرد. قایق موردبحث با نام Contest 59 CS شناخته می‌شود و طول ۱۸ متری دارد.

bentley contest 59 cs interior 767x431 - طراحی کابین قایقی بسیار لوکس توسط بنتلی

یکی دیگر از وجوه تشابه کانتیننتال GT V8 و این قایق استفاده از چوب با رنگ روشن است، چیزی که در پانل درب‌ها، کنسول مرکزی و داشبورد محصول چهار چرخ بنتلی نیز دیده می‌شود. این برند در ایجاد طراحی هماهنگ بین کابین کانتیننتال GT V8 و قایق موردبحث کار فوق‌العاده‌ای انجام داده است. تنها طراحی داخلی خودرو و قایق نیست که با یکدیگر هماهنگ است چراکه در بحث ظاهری نیز رنگ آبی تیره دیده می‌شود.

این اولین پروژه قایق بنتلی نیست. بریتانیایی‌ها در سال ۲۰۱۷ اقدام به معرفی کانتیننتال GT کانورتیبل گالن ادیشن کردند که همراه با آن قایق پرنسس نیز معرفی شد و این دو دارای طراحی هماهنگی بودند. این خودروساز حتی از چوب بلوط برای کل صندوق‌عقب خودرو و کابین استفاده کرده بود. شکی وجود ندارد که در آینده نیز پروژه‌های مشابهی را خواهیم دید زیرا استون مارتین، مرسدس و دیگر برندها نیز وارد این بخش از بازار شده‌اند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا