بازار خودروخودروقیمت خودروقیمت مصوب خودرو

واکنش بازار به قیمت جدید کارخانه خودرو چه بود؟

[ad_1]

بازار خودرو نسبت به قیمت های جدید خودروسازان واکنشی نداشته و هنوز قیمت خودروها در بازار تغییر چندانی پیدا نکرده است.

به گزارش خودروتک به نقل از تسنیم، بازار خرید و فروش خودرو روز اول خردادماه با لیست جدید قیمت محصولات دو شرکت خودروساز ایران خودرو و سایپا روبرو بود به نحوی که تعدادی از محصولات رشد بیش از ۹ درصدی قیمت ها را تجربه کردند.

به عنوان نمونه خودروهای سمند EF7 ، پژو پارس، پژو ۲۰۶ تیپ دو، با رشد بیش از ۱۳ درصدی روبرو شده است. در محصولات سایپا نیز این رشد قیمتها تا بیش از ۱۰ درصد بوده است.

با این وجود بازار خودرو نسبت به قیمت های جدید خودروسازان واکنشی نداشته و هنوز قیمت خودروها در بازار تغییر چندانی پیدا نکرده است.

البته فروشندگان خودرو معتقدند اگر خودروسازان عرضه قطره چکانی محصولات خود را انجام دهند در بازار راکد خودرو افزایش قیمت ها بعید نیست اما در شرایط فعلی بازار متقاضی ندارد و رشد قیمت های جدید کارخانجات نتوانسته تغییرات چندانی را بوجود بیاورد.

در بازار خودرو قیمت سمند ای اف سون ۱۹۹ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ دو ۲۰۱ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ صندوقدار ۲۴۵ میلیون تومان به فروش می رسد. علاوه بر این ساینا دنده ای ۱۴۳ میلیون تومان، کوئیک دنده ای ۱۵۰ میلیون تومان و تیبا دو ۱۳۰ میلیون تومان و تیبا صندوقدار ۱۲۰ میلیون تومان قیمتگذاری شده است.

لینک کوتاه : https://sobhanepress.ir/?p=169775

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا