استایل دیوید بکهام در تبلیغات جدید مازراتیبررسی استایلبررسی استایل دیوید بکهامبیوگرافی دیوید بکهامتبلیغ مازراتیدیوید بکهام در تبلیغات مازراتیسایت تفریحی جیرانست لباس دیوید بکهام در تبلیغاتمد و لباس

استایل دیوید بکهام در تبلیغات جدید مازراتی – مد و لباس

ستاره بازنشسته فوتبال انگلیس در تبلیغات جدید شرکت خودروسازی مازراتی مقابل دوربین رفت! امروز از بخش مد و لباس سایت تفریحی جیران می خواهیم به بررسی استایل دیوید بکهام در تبلیغات جدید مازراتی بپردازیم. با ما همراه باشید.

4044.1 - استایل دیوید بکهام در تبلیغات جدید مازراتی - مد و لباس

دیوید بکهام، که در دنیای مد به یک سبک تبدیل شده است و طرفداران زیادی دارد شریک مناسبی برای همراهی مازراتی در پروموت محصول جدیدش است!

4044.2 - استایل دیوید بکهام در تبلیغات جدید مازراتی - مد و لباس

– استایل بکهام در نگاه اول کمی شلخته به نظر میرسد! اما کمی که دقت کنید تمام آیتم ها در نهایت تعادل و هماهنگی در کنار هم چیده شده اند.


موارد پیشنهادی


4044.3 - استایل دیوید بکهام در تبلیغات جدید مازراتی - مد و لباس

و پیراهن آستین کوتاه هاوایی از برند رالف لورن و شلوار پیلی دار مشکی رنگ به همراه تیشرت یقه گرد سفید همه و همه ترندی شدن این استایل را در روزهای آینده خبر میدهد؟

4044.4 - استایل دیوید بکهام در تبلیغات جدید مازراتی - مد و لباس

یقه باز تیشرت در کنار گردنبندهای چندلایه زنجیری تعادل زیبایی در استایل به وجود آورده است.

4044.5 - استایل دیوید بکهام در تبلیغات جدید مازراتی - مد و لباس

استایل دومی که از بکهام میبینیم بلوز بافت کرمی به همراه شلوار فاق بلند قهوه ای تیره و کمربند مشکی رنگ است که جزییات استایلش ، سبک وینتیج را یادآوری می کند.


مطلب مرتبط: روانشناسی رنگ ها


4044.6 - استایل دیوید بکهام در تبلیغات جدید مازراتی - مد و لباس

هارمونی رنگها در هر دو استایل در کنار رنگ ماشین زیبایی بصری زیادی ایجاد کرده است و جذابیت عکس و ویدیو دوچندان شده است.

بیوگرافی دیوید بکهام

کار حرفه ای باشگاهی بکهام از منچستر یونایتد آغاز شد ، جایی که وی اولین بازی خود را در سال 1992 در 17 سالگی انجام داد.

با یونایتد ، او شش بار قهرمان لیگ برتر ، دو بار جام حذفی ، و لیگ قهرمانان یوفا در سال 1999 شد.

او سپس چهار فصل با رئال مادرید بازی کرد ،  در آخرین فصل حضورش در این باشگاه به قهرمانی لالیگا دست یافت.  در ژوئیه 2007 ، بکهام قراردادی پنج ساله با باشگاه فوتبال لیگ برتر فوتبال LA LA امضا کرد.  در حالی که یک بازیکن کهکشانی بود ، او دو دوره قرضی را در ایتالیا در سال 2009 و 2010 با میلان گذراند. وی اولین فوتبالیست انگلیسی بود که 100 بازی در لیگ قهرمانان یوفا انجام داد.

در فوتبال بین الملل ، بکهام اولین بازی خود را در انگلیس در اول سپتامبر 1996 در 21 سالگی انجام داد. وی شش سال کاپیتان بود و 58 بازی در طول دوران بازیگری خود به دست آورد.  وی در کل 115 بازی شغلی انجام داد و در سه تورنمنت جام جهانی فیفا ، در سالهای 1998 ، 2002 و 2006 و دو تورنمنت قهرمانی اروپا یوفا ، در 2000 و 2004 حضور داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا