سلبریتی هافرهنگ و هنرفیلم و سریال

انتشار اولین تصاویر از فصل یازدهم سریال The Walking Dead و بازگشت خشونت

[ad_1]

اولین تصاویر از فصل یازدهم و پایانی سریال The Walking Dead منتشر شده است. این سریال بسیار طولانی شبکه The Walking Dead  که از سال ۲۰۱۲ پخش شده و برای نزدیک به یک دهه است ادامه دارد، داستان گروهی از بازماندگان از یک دنیای پساآخرالزمانی را روایت می کند که با ظهور زامبی ها مواجه شده است، انسان هایی مسخ شده که به آن ها «واکر» می گویند. در ابتدا شخصیت اصلی سریال ریگ گریمز با بازی اندرو لینکلن بود اما بعد از خروج لینکلن از داستان در فصل نهم، شخصیت های قدیمی مانند داریل با بازی نورمن ریداس و کارول با بازی ملیسا مک براید نقش رهبری سریال را بر عهده گرفتند.

اولین تصاویر از فصل یازدهم و پایانی سریال The Walking Dead منتشر شده است که نشان از فصلی اکشن و پر از خونریزی دارد.

در طی این سال ها، سریال The Walking Dead در اکثر فصول خود توجه مخاطب را به خود جلب کرده است. در دوران اوج خود، این سریال پرتماشاگرترین سریال در بین رده سنی بین ۱۸ تا ۴۹ سال بود و اگر چه تعداد بینندگان آن در حال حاضر از روزهای اوج فاصله گرفته است اما پذیرش کلی این سریال همچنان بالاست. این محبوبیت باعث شده که یک فرانچایز بزرگ از دنیای سریال شکل گرفته و دو اسپین آف از آن در حال حاضر در حال پخش هستند و چندین اسپین آف و فیلم تلویزیونی دیگر نیز در مراحل ساخت قرار دارند. سال گذشته تنها یک اپیزود تا پایان فصل دهم سریال The Walking Dead باقی مانده بود که شیوع کرونا در ایالات متحده باعث توقف فیلمبرداری ها شد. در نتیجه، فصل نهایی سریال نیز تا اکتبر به تعویق افتاده و ۶ اپیزود اضافی نیز به فصل دهم اضافه شد که در اوایل سال ۲۰۲۱ منتشر شدند.اولین تصاویر از فصل یازدهم و پایانی سریال The Walking Dead منتشر شده است که نشان از فصلی اکشن و پر از خونریزی دارد.

اما حتی قبل از اینکه شاهد بازگشت سریال در فصل دهم باشیم، شبکه سازنده اعلام کرد که سریال The Walking Dead در سال ۲۰۲۲ با فصل یازدهم به پایان رسیده و انتشار این فصل از ماه آگوست آغاز خواهد شد. همزمان، دو اسپین آف دیگر نیز در این فرانچایز اعلام شده که یکی از آن ها بر شخصیت های داریل و کارول تمرکز داشته و دیگری نیز سریالی آنتالوژی بر اساس دنیای The Walking Dead است. اکنون اما خبر جدیدی از فصل یازدهم و پایانی سریال منتشر شده که نگاهی است خلاصه به اتفاقاتی که در فصل پیش رو خواهد افتاد. در حساب توییتری رسمی سریال The Walking Dead اولین تصاویر از فصل یازدهم منتشر شده است. در این تصاویر، کارول، مگی، روزیتا و لیدیا با شدت تمام در حال مبارزه با گروهی از واکرها هستند. تصویری دیگر نیگان را نشان می دهد که با یک اهرم در حال مبارزه به چند زامبی است.

اولین تصاویر از فصل یازدهم و پایانی سریال The Walking Dead منتشر شده است که نشان از فصلی اکشن و پر از خونریزی دارد.

اولین تصاویر از فصل یازدهم و پایانی سریال The Walking Dead منتشر شده است که نشان از فصلی اکشن و پر از خونریزی دارد.

اولین تصاویر از فصل یازدهم و پایانی سریال The Walking Dead منتشر شده است که نشان از فصلی اکشن و پر از خونریزی دارد.

مشخص نیست که تمامی این تصاویر متعلق به یک اپیزود هستند یا خیر اما یک چیز را می توان با اطمینان گفت و آن اینکه سریال The Walking Dead قصد دارد در فصل پایانی خود به همان ریشه های انسان در برابر زامبی بازگردد که جذاب ترین عنصر کلیت سریال بوده است. در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد داستان فصل یازدهم سریال در دست نیست اما می توان بالاخره شاهد رویارویی بسیار مورد انتظار نیگان و مگی بوده و همچنین گروه نظامی سازمان یافته Commonwealth به رهبری مرسر نیز نقش مهمی در ادامه داستان خوهد داشت. هنوز حضور کوتاه ریک گریمز در فصل پایانی رد نشده است اما می توان انتظار داشت که فصل یازدهم The Walking Dead شرایط را برای اسپین آفی که در مورد داریل و کارول است فراهم خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار، تعداد اپیزودها و داستان فصل یازدهم سریال The Walking Dead
[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا