اخبارتیونینگسوپراسپرتکوپهمک لارنمک لارن 720S

تبدیل مک‌لارن 720S به سنا GTR با کیت بدنه سفارشی

تصور کنید ثروت بسیار زیادی دارید. وقتی مک‌لارن ۷۲۰S در سال ۲۰۱۷ عرضه شد سریعاً یکی از آن‌ها را خریدید و فکر کردید که مالک بهترین محصول این کمپانی بریتانیایی شده‌اید اما یک سال بعد مک لارن اقدام به عرضه سنا کرد. حالتان خراب شد؟!

Senna GTR Inspired Body Kits For McLaren 720S 10 767x431 - تبدیل مک‌لارن 720S به سنا GTR با کیت بدنه سفارشی

احتمالاً این مشکل هرگز وجود نداشته و شاید هم وجود داشته اما صرف‌نظر از تمامی حالات ممکن، کمپانی Darwinpro راه‌حلی برای افرادی دارد که مالک ۷۲۰S هستند اما به هر دلیلی نمی‌توانند پشت فرمان هایپرکار سنا یا نسخه مختص پیست سنا GTR بنشینند.

Senna GTR Inspired Body Kits For McLaren 720S 3 767x431 - تبدیل مک‌لارن 720S به سنا GTR با کیت بدنه سفارشی

این شرکت متخصص تولید کیت‌های بدنه افترمارکتی برای سوپرکارها بوده و جدیدترین پروژه‌اش نیز برای ۷۲۰S است. مجموعه کیت‌های بدنه این شرکت شامل سپر جلو، رکاب‌های جانبی و دیفیوزر عقب بوده و از سنا GTR الهام گرفته‌اند. این کیت‌ها از فیبر کربن ساخته شده‌اند و قیمت بالایی دارند هرچند به نظر نمی‌رسد قیمت کیت برای خریداران مسئله مهمی باشد.

Senna GTR Inspired Body Kits For McLaren 720S 9 767x431 - تبدیل مک‌لارن 720S به سنا GTR با کیت بدنه سفارشی

پکیج کیت بدنه Darwinpro قیمت ۱۸۵۵۰ دلاری دارد اما این کمپانی می‌گوید قیمت یاد شده فقط برای قطعات بوده و هزینه‌های حمل‌ونقل و نصب نیز باید به‌صورت جداگانه پرداخت گردد.

Senna GTR Inspired Body Kits For McLaren 720S 4 767x431 - تبدیل مک‌لارن 720S به سنا GTR با کیت بدنه سفارشی

البته اگر متوجه شده باشید بال عقب بزرگ سنا GTR شامل این کیت نیست و دلیلش نیز الزام خرید جداگانه این بال از شرکت است. بال یاد شده در دو نوع مشابه سنا GTR از جنس فیبر کربنی و نمونه‌ای دیگر با بخش‌های جانبی است. دو نوع بال یاد شده به ترتیب ۶۸۷۵ و ۹۳۷۵ دلار قیمت دارند.

به نظر می‌رسد مشکل یک درصد ثروتمند جامعه حل شده باشد. ما هم شاید بتوانیم با جمع کردن پول لگوی اسباب‌بازی سنا GTR را خریداری کنیم…


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا