اخباررولز رویسسفارشیلوکس

شایعات گوناگون درباره مالک احتمالی رولزرویس بوت تیل 28 میلیون دلاری

گاهی اوقات سفارش یک غذای متفاوت برای شام آخر هفته تجربه خوبی خواهد بود. به‌طور مشابه گاهی اوقات رولزرویس استاندارد هم تا حدی عادی شده و به دنبال چیزی متفاوت‌تر خواهید بود. بله تفاوت زیادی بین یک غذای ۵۰ دلاری و سفارش یک کانورتیبل سفارشی ۲۸ میلیون دلاری وجود دارد اما انگیزه هر دو یکی است.

20M Rolls Royce 767x647 - شایعات گوناگون درباره مالک احتمالی رولزرویس بوت تیل 28 میلیون دلاری

رولزرویس چند روز پیش از خودروی فوق‌العاده برجسته و گران‌قیمت بوت تیل رونمایی کرد هرچند این برند اشاره‌ای به نام خریدار آن نکرد. نگاهی دقیق‌تر به برخی ویژگی‌های این خودرو شاید بتواند نام مالک احتمالی بوت تیل را افشا کند. البته باید به چند مالک اشاره‌ کنیم زیرا رولزرویس قبلاً تائید کرده مشتری این خودرو زن و شوهر هستند؛ و شواهدی مبنی بر اینکه دو نفر موردبحث خوانندگان مشهور یعنی بیانسه و جی زی هستند وجود دارد.

Jay Z and Beyonce 767x767 - شایعات گوناگون درباره مالک احتمالی رولزرویس بوت تیل 28 میلیون دلاری

اولین نکته به رنگ آبی مربوط می‌شود که همه جای خودرو دیده می‌شود. گفته می‌شود این ستارگان دنیای موسیقی علاقه زیادی به رنگ آبی دارند. شاید موضوع مهم‌تر به یخچال نصب شده در خودرو مربوط باشد. برخی رسانه‌ها می‌گویند این یخچال برای نگهداری نوشیدنی ویژه در دمایی خاص نصب شده و رولزرویس می‌گوید نوشیدنی موردبحث و یخچال جزو موارد موردعلاقه خریدار هستند. همچنین طرح دریایی کلی بکار رفته در بوت تیل نیز موردبحث است که سوپراستارهای یاد شده به خاطر حضور در دریاها مشهور هستند.

تا به اینجا هیچ‌کسی مدعی مالکیت این خودروی تک ساخت نشده اما شکی وجود ندارد که خریدار ثروت هنگفتی دارد. علاوه بر یخچال یاد شده، بخش عقب خودرو برخی وسایل دیگر همچون میز آشپزی را نیز در خود جای ‌داده است. کابین نیز پذیرای چرم آبی شده و سقف پارچه‌ای نیز به‌صورت دستی جدا می‌شود. واضح است که تنها یک دستگاه از چنین خودرویی در سراسر دنیا وجود دارد.

Rolls Royce Boat Tail 1 767x1131 - شایعات گوناگون درباره مالک احتمالی رولزرویس بوت تیل 28 میلیون دلاری

تولید بوت تیل جدید چهار سال طول کشیده است. احتمالاً مالکان این خودرو بسیار منتظر تماشای محصول ۲۸ میلیون دلاری خود هستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا